Zamknij

Jeden szczegół, który poprawi twoje życie seksualne. Rób to codziennie rano

17.09.2018 12:15
seks
fot. Shutterstock

Twój partner ci za to podziękuje.

Jak sprawić, by w łóżku było nam jeszcze lepiej? Naukowcy nie szczędzą badań na ten temat. Okazuje się, że jest jeszcze jeden sposób na udane życie seksualne, nieco bardziej prozaiczny, a mianowicie nasze poranne nawyki.

Chcesz mieć dobry seks? Jest na to sposób

Co zrobić, aby nasz partner zmienił się w demona seksu? Otóż, wystarczy rano... pościelić łóżko. Badanie wykonano przez agencję OnePoll na zlecenie firmy Sleepopolis.

Naukowcy porównali nawyki składania pościeli z cechami charakteru, hobby i życiem seksualnym 2 tysięcy osób. Co się okazało? Wyniki eksperymentu przytoczył portal metro.co.uk.

To nie niespodzianka, że kołdry rano składają osoby bardziej pracowite. Lenie odpuszczają sobie tę czynność. Ankietowani, którym ścielenie łóżka weszło w krew, wolną chwilę są bardziej skłonni poświęcić na gotowanie, podczas gdy druga grupa wybiera raczej oglądanie filmów i telewizji.

Co ciekawe, ci, którzy porządkują swoją pościel zaraz po wstaniu, mają także lepsze życie seksualne. Według badań takie osoby uprawiają seks częściej w tygodniu niż osoby, które nie ścielą łóżka. Nic w tym dziwnego. Przyjemniej spędza się upojne chwile w świeżej i niepogniecionej pościeli. 

Warto więc poświęcić kilka chwil rano i, kosztem wylegiwania się w łóżku czy drzemki, po prostu pościelić łóżko!

Zobacz także: Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zagłosuj

Ile razy w tygodniu uprawiasz seks?

Liczba głosów: