Zamknij

Mężczyźni wskazali, jakie cechy dodają kobietom uroku. Nie mają nic wspólnego z wyglądem

22.01.2021 15:41
Kobieta w białej sukience idzie promenadą i prowadzi swojego partnera za rękę
fot. Shutterstock

Niektóre cechy i zachowania kobiet są wyjątkowo ponętne. Mężczyźni wskazali te, które ich zdaniem dodają paniom uroku. 

Kobiety często zastanawiają się, co sprawia, że są ponętne dla mężczyzn. Oczywiście każda z nas może czekać, aż pozna tego jedynego. Czasami jednak warto pomóc losowi. Należy zatem zdać sobie sprawę z tego, co powoduje, że panowie chcą się z nami związać. A nikt tak nie uświadomi nas po tym względem jak oni sami. Mamy dla was dobrą wiadomość. Mężczyźni wskazali, jakie cechy ich zdaniem dodają kobietom uroku. Okazuje się, że to właśnie je uważają za najbardziej ponętne. Co więcej, nie mają one nic wspólnego z naszym wyglądem. 

Zobacz także: Mężczyźni wskazali, jak wygląda idealna kochanka. Wykształcenie też jest ważne

Jakie cechy kobiet dodają im uroku? Mężczyźni wskazali najważniejsze

Portal Yourtango.com przytoczył wypowiedzi mężczyzn, których udzielili na forum AskMen. To właśnie tam wymienili, co sprawia, że kobiety ich zdaniem są pociągające. 

Oto 8 damskich cech, którym faceci nie potrafią się oprzeć.

1. Jest troskliwa i rozważna

W mężczyznach dość często budzą się mali chłopcy, którzy nadal potrzebują mamy. Choć będą zgrywać prawdziwych twardzieli, zależy im na tym, żeby ich partnerka była troskliwa i sprawowała nad nimi opiekę. A już na pewno pilnowała ich kalendarza - oni po prostu gubią się w takich rzeczach. 

2. Jest życzliwa i empatyczna

Chyba każdy z nas chciałby mieć u swojego boku dobrego człowieka. Oczywiście nikt nie jest idealny. Nam też przytrafiają się gorsze dni, gdy potrafimy kogoś obgadać lub przekląć w nerwach. Ważne, żeby nie zdarzało się to nagminnie, a gdy ktoś potrzebuje naszej pomocy - idziemy w jego kierunku z otwartymi ramionami. 

3. Nie buja w obłokach

Marzenia są ważne, ale nieustanne bujanie w obłokach jest uciążliwe. Ciebie też może to męczyć. Faceci wolą, gdy kobiety twardo stąpają po ziemi i wiedzą, czego chcą w życiu. Snucie marzeń od czasu do czasu jest urocze, ale nie wtedy, gdy żyjesz wyłącznie nimi. 

4. Jest błyskotliwa

Mężczyźni lubią chwalić się różnymi rzeczami - począwszy od gadżetów, skończywszy właśnie na swoich partnerkach. Na pewno czują się docenieni, gdy zabierają ukochaną na spotkanie z kumplami i ich dziewczynami, a ta potrafi odnaleźć się w każdym temacie rozmowy. I wybrnąć z niewygodnych żartów. 

Zobacz także: Po czym poznać, że jesteś litromantyczny? Być może związek nie jest dla ciebie

5. Ma pasje

Ludzie z pasją z reguły są bardziej wartościowi od innych. Dzięki naszym zainteresowaniom możemy się rozwijać, jednocześnie skupiając się na czymś innym niż związek. Właśnie pasje sprawiają, że zachowujemy zdrową przestrzeń między sobą a partnerem. 

6. Ma poczucie humoru

Nikt nie chciałby być ze smutasem. Oczywiście każdemu z nas zdarzają się gorsze dni. Nieustanne narzekanie może być jednak druzgocące dla waszego związku. Warto się do siebie uśmiechać jak najczęściej. A już najlepiej, jeżeli macie podobne poczucie humoru. 

7. Jest niezależna

Twarde stąpanie po ziemi to jedno, ale kobieta musi być niezależna. Nie chodzi od razu o to, żeby nosić wyłącznie spodnie i zapomnieć o randkach - nie na tym polega samodzielność. Faceci chcą mieć pewność, że w razie czego poradzimy sobie bez nich. Dzięki temu otaczają nas swoją opieką. 

8. Potrafi gotować

No cóż, przez żołądek do serca. Jak już zauważyłaś, mężczyzna nie zamierza robić z ciebie kury domowej, ponieważ zależy mu na twoim sukcesie. Na pewno jednak zrobi mu się miło, gdy po powrocie z pracy będzie czekał na niego pyszny posiłek. Albo romantyczna randka wieczorem. 

Zobacz także: Nie jesteś szczęśliwy w związku? 3 subtelne znaki, że to jednak nie to

W show-biznesie jest wielu przystojniaków, którzy niestety są już zajęci. Zobaczcie, jakie kobiety podbiły serca znanych mężczyzn.