Zamknij

3 typy kobiecych sylwetek, które podobają się facetom. Nie mogą się im oprzeć

20.11.2020 14:47

Sylwetka nie jest najważniejszą rzeczą w związku, ale to właśnie na nią mężczyźni patrzą najpierw, gdy ktoś wpada im w oko. Oto 3 typy figur, którym nie potrafią się oprzeć.

Para zakochanych ludzi idzie po łące
fot. Shutterstock

To, że wygląd ma ogromne znaczenie w wywieraniu dobrego wrażenia, jest udowodnione naukowo. Oczywiście nie sama sylwetka jest najważniejsza w związku. Nie oszukujmy się jednak - to właśnie na nią wszyscy patrzymy, gdy kogoś poznajemy. To niestety wygląd sprawia, że robimy dobre lub złe pierwsze wrażenie. Warto zatem zdać sobie sprawę, jakie typy sylwetki najbardziej podobają się mężczyznom. Panowie wskazali, jaki rodzaj figury kręci ich najbardziej. Okazuje się, że to tym trzem typom nie potrafią się oprzeć.

Zobacz także: Chcesz zdobyć faceta? Wypróbuj na randce jeden z tych tematów do rozmowy

Jaka sylwetka podoba się facetom? Tym 3 typom nie potrafią się oprzeć

Portal randkowy MyDwoje przeprowadził badanie wśród męskiej części swoich użytkowników. Panowie wskazali, jakie typy kobiecej sylwetki kręcą ich najbardziej.

Okazuje się, że w 3 figurach, na jakie zwracają uwagę faceci, znajdują się takie elementy, które w swoim wyglądzie może wskazać niemal każda z nas.

1. Średnia

Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni w gruncie rzeczy nie gustują wyłącznie w modelkach. Kobiety o nieco krąglejszych kształtach wydają im się bardzo seksowne, o czym świadczy popularność Marilyn Monroe, którą wielu uważało za ideał kobiecości. Aż 36% badanych mężczyzn wskazało za najpiękniejsze panie o średniej wielkości piersiach i proporcjonalnych do tego biodrach.  

2. Z kobiecymi kształtami

Niemal tyle samo mężczyzn, bo aż 35% uważa, że to właśnie kobiety o pełnych kształtach są seksowne. Duży biust i większe biodra kręcą ich najbardziej. Jak widzicie zatem, w tym przypadku rozmiar nie ma żadnego znaczenia. 

3. Szczupła

Są oczywiście też tacy, którzy gustują w szczuplejszych kobietach. Wąskie biodra i talia oraz mały biust to ideał kobiecości dla 17% badanych mężczyzn. Sądząc po tych wynikach, możemy stwierdzić jedno - każda z nas jest idealna i wszystkie możemy spotkać na swojej drodze tego idealnego mężczyznę. 

Zobacz także: 5 popularnych kłamstw, które mówimy na pierwszej randce. Na szczęście są niewinne

loader

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!