Zamknij

Jak zwrócić uwagę chłopaka, który ci się podoba? Sprawdzone triki

29.03.2021
Aktualizacja: 29.03.2021 19:23
Już jedno spojrzenie może sprawić, aby zwrócić uwagę chłopaka.
fot. Shutterstock

Serce bije ci szybciej na jego widok, uwielbiasz dźwięk jego głosu, szukasz wzrokiem jego oczu, a przy każdym spotkaniu twoje nogi miękną? To znak, że ktoś ci się podoba.

XXI wiek to czas równouprawnienia kobiet i mężczyzn. Jak zwrócić uwagę chłopaka i zdobyć jego serce? Jeśli przypadł ci do gustu przedstawiciel płci brzydkiej, nie musisz już czekać na jego ruch i sama możesz podjąć odpowiednie działania. Uwodzenie mężczyzn to banalnie prosta sprawa, jednak jeśli nie masz w tym doświadczenia, warto dowiedzieć się jak zwrócić na siebie uwagę chłopaka, który ci się podoba, aby go do siebie nie zrazić. Jesteśmy pewni, że po zastosowaniu naszych wskazówek uda ci się zacieśnić relację z tym wymarzonym, pod warunkiem, że ten nie jest już zakochany w kimś innym. 

Zobacz także: Facet pożera cię wzrokiem? To sposób na flirt. Doczekał się nawet pikantnej nazwy

Jak zwrócić uwagę chłopaka wyglądem? 

Jeśli jesteś zdania, że najważniejsze jest wnętrze, przyznamy ci rację, jednak każda relacja zaczyna się od wyglądu. Jeśli chłopak, który ci się podoba, jest ci całkowicie obcy, musisz zastanowić się jak zwrócić na siebie jego uwagę właśnie swoją powierzchownością. Zadbaj o swoje włosy, skórę i paznokcie, postaw na kobiecy, ale delikatny makijaż

Jak zwrócić uwagę chłopaka poprzez odpowiedni strój? Zdecydowanie zrezygnuj z wyzywającego ubioru na rzecz schludnego, ale ciekawego stroju, którymi podkreślisz wszystkie atuty swojego ciała. Jeśli posiadasz dodatkowe kilogramy, pora, abyś zaczęła uprawiać sport, który pozwoli ci wyrzeźbić sylwetkę, a dodatkowo stanie się wspólnym tematem waszych przyszłych rozmów. 

Zobacz także: Jak flirtować z dziewczyną, a jak z facetem?

Dużo się uśmiechaj, aby zwrócić na siebie uwagę tego wymarzonego mężczyzny 

Uśmiech to podstawa każdej relacji, tym bardziej damsko-męskiej. Jeśli zastanawiasz się, jak zwrócić na siebie uwagę chłopaka, to pamiętaj, że chłopcy uwielbiają uśmiechnięte i pozytywnie nastawione do życia dziewczyny. Nie lubią za to ponuraków i gburów. Zadbaj o biały uśmiech i delikatne podkreślenie koloru i kształtu swoich ust, a kiedy jego spojrzenie padnie na ciebie, przyciągniesz go swoim uśmiechem jak magnes. Pamiętaj również, aby nie uśmiechać się cały czas, a jedynie wtedy, kiedy wyczujesz, że moment na to jest odpowiedni. 

Zobacz także: Niewerbalne oznaki zainteresowania u mężczyzn. Jak je rozpoznać?

Zadbaj o przypadkowy kontakt fizyczny 

Jeśli poznałaś już swojego wymarzonego przyszłego partnera i udało ci się z nim nawiązać relację, zadbaj o to, aby zbudować z nim bliską więź. Jeśli nie wiesz jak zwrócić na siebie uwagę chłopaka, który znajduje się tuż obok ciebie, wykorzystuj drobne sytuacje, w których będziesz mogła go w subtelny sposób dotknąć. Tutaj idealnie sprawdzi się strzepnięcie niewidzialnego pyłku z jego ubrania, przypadkowe muśniecie jego dłoni czy zwykłe poklepanie go po plecach

Zobacz także: Chcesz poderwać faceta? Te rzeczy działają na niego jak magnes

Patrz w oczy chłopakowi 

Patrzenie prosto w oczy to wprost idealny sposób na to, by zwrócić uwagę faceta. Utrzymywanie kontaktu wzrokowego w trakcie rozmowy pozwoli ci potwierdzić swoje zainteresowanie jego osobą. Wskazuje na twoją otwartość i szczerość, a także pomoże mu odczytać twoje intencje. Jeśli będziesz unikała kontaktu wzrokowego, on szybko podświadomie stwierdzi, że nudzisz się w jego towarzystwie. Dlatego też podtrzymując ten kontakt, dasz mu do zrozumienia, że to, co mówi, a więc i on sam, jest dla ciebie ważne. 

Zobacz także: Patrzenie w oczy - znaczenie spojrzenia

Jak zwrócić uwagę chłopaka - podziel się swoimi pasjami 

Nic tak nie przyciąga uwagi drugiej osoby jak ciekawe hobby i pasje innych. Także mężczyźni cenią kobiety, z którymi można porozmawiać o czymś więcej niż zakupy, spotkania towarzyskie czy seriale. Osoby, które oddają się swojemu hobby, są bardziej interesujące i godne dalszego poznania. 

Jeśli nie wiesz, jak zwrócić uwagę chłopaka, podziel się z nim swoimi zainteresowaniami. Dasz mu w ten sposób sygnał, że potrafisz sama spędzać swój wolny czas i nie osaczysz go swoją osobą. Jeśli masz taką możliwość, dowiedz się, jakie pasje ma chłopak, który ci się podoba i spróbuj pogłębić swoją wiedzę w danej dziedzinie