Zamknij

Jak znaleźć idealnego mężczyznę? Ta kobieta ma 6 zasad

15.09.2022 15:32

Kobiety często zastanawiają się, co zrobić, żeby znaleźć idealnego mężczyznę. Ta pani przychodzi im z pomocą i zdradza 6 zasad, które sama stosuje.

Jak znaleźć idealnego mężczyznę? Ta kobieta ma 6 zasad
fot. Shutterstock

Nie jest łatwo znaleźć mężczyznę, który będzie spełniał nasze oczekiwania. Dość często podczas pierwszych randek doznajemy rozczarowania, ponieważ okazuje się, że facet, z którym dobrze rozmawiało nam się w sieci, w rzeczywistości w niczym nie przypomina tej samej osoby. Warto zatem poznać kilka zasad, dzięki którym będziemy w stanie dowiedzieć się zawczasu, czy powinnyśmy tracić czas na tego mężczyznę.

Zobacz także: Te rzeczy faceci zawsze ukrywają na początku związku. Lepiej o nie nie pytaj

Jak znaleźć idealnego mężczyznę? 

Portal dailymail.co.uk opisał historię 48-letniej Rosie. Kobieta po rozwodzie zaczęła na nowo szukać swojej drugiej połówki. Dzięki temu udało jej się zdobyć doświadczenie, którym teraz dzieli się z innymi paniami.

Rosie ma za sobą wiele randek. Dzięki temu mogła stworzyć listę "co robić i czego nie robić", gdy zaczynamy flirtować z jakimś mężczyzną. Pomogą nam one uniknąć porażek i znaleźć tego idealnego partnera. 

Okazuje się, że Rosie właśnie takiego spotkała. Wszystko dzięki strategii, którą zastosowała na podstawie swoich prób i błędów. 

Zobacz także: Tacy mężczyźni są najlepszymi partnerami. Chodzi o jedną rzecz

6 zasad, żeby znaleźć idealnego mężczyznę

Teraz Rosie przedstawia 6 zasad, którymi kierowała się podczas randkowania.

  1. Zadbaj o lekkość wiadomości - pierwsze rozmowy zawsze są najważniejsze. Istotne jest to, aby były zabawne i niezobowiązujące. Bycie nadgorliwym z pewnością ci się nie opłaci, w związku z czym pamiętaj, żeby dać mężczyźnie trochę przestrzeni. Dzięki temu zobaczysz, czy jemu też zależy. 
  2. Nie kłam - prawda zawsze wychodzi na jaw. Warto zatem otwarcie udzielać odpowiedzi na pytania - zwłaszcza te dotyczące wieku czy wyznania, które są niezwykle istotne w związku. 
  3. Postaw na spontaniczność - spontaniczne randki zawsze są o wiele ciekawsze niż te o sztywnych ramach czasowych lub skrupulatnie zaplanowane od początku do końca. Wtedy zbadasz podejście tego faceta do życia.
  4. Zadawaj pytania i flirtuj. Staraj się też dawać przestrzeń do rozmowy - zwłaszcza jeżeli mężczyzna mówi głównie o sobie. Wówczas będziesz wiedzieć, czy w końcu sam zacznie zadawać pytania o ciebie. 
  5. Dawaj drugą szansę - czasami nie jest łatwo zrobić dobre pierwsze wrażenie. Gdy facet poczuje się przy tobie swobodniej, może się okazać, że jest bardzo wartościowy. 
  6. Proponuj podział rachunku - dzięki temu dowiesz się, jakie podejście do równouprawnienia ma mężczyzna, z którym się spotykasz. 

Zobacz także: Dostała od mężczyzny rachunek po randce. Internauci twierdzą, że miał rację

loader
Gwiazdy, których związki zaczęły się od przyjaźni
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

Źródło: dailymail.co.uk