Zamknij

Co zrobić, aby facet za tobą zatęsknił? Poznaj 5 sprawdzonych trików!

20.07.2020 15:21
mężczyzna
fot. Shutterstock

Chcesz wzbudzić tęsknotę u faceta, na którym ci zależy? Zastosuj 5 sprawdzonych sztuczek.

Nic tak nie uświadamia nam naszego uczucia do drugiej osoby jak uczucie tęsknoty. Wie o tym każdy, kto choć raz z żył w związku na odległość lub z jakichś powodów musiał na jakiś czas oddalić się od drugiej połówki. Jeżeli zależy ci na tym, aby twój partner za tobą zatęsknił, możesz zastosować kilka sprawdzonych trików.

Sposoby na wzbudzenie tęsknoty u mężczyzny

Aby wywołać uczucie tęsknoty u partnera, warto zastosować poniższe triki.

1. Odłóż telefon

W dzisiejszych czasach wiele z nas przez większą część dnia jest online. Z tego względu drugiej osobie może wydawać się, że no stop jesteś dla niej praktycznie na wyciągnięcie ręki. Spróbuj na jakiś czas odłożyć telefon na bok, a z pewnością wzbudzisz większe zainteresowanie u faceta. Brak szybkiej odpowiedzi z twojej strony wzbudzi w nim uczucie tęsknoty.

2. Żegnaj się jako pierwsza

Podczas spotkania staraj się żegnać jako pierwsza. Facet zda sobie sprawę, że niebawem się rozstaniecie, dzięki czemu jeszcze bardziej zacznie doceniać twoją obecność i będzie doceniać każdą chwilę spędzoną z tobą. 

3. Nie relacjonuj całego swojego życia w sieci

Nic tak nie działa na facetów jak tajemniczość. Postaraj się nie dzielić każdą swoją chwilą w mediach społecznościowych. Dzięki temu wzbudzisz zainteresowanie swoją osobą. Mężczyzna z pewnością bardziej za tobą zatęskni.

4. Bądź niedostępna

Zamiast być na każde skinienie, postaraj się być bardziej niedostępna. Pokaż mu, że poza nim masz jeszcze innych ludzi dookoła, z którymi chętnie spędzasz czas. Czasami weekend z przyjaciółką może okazać się zbawienny dla waszego związku. Dzięki temu facet zdąży za tobą zatęsknić.

5. Zazdrość

Częste wzbudzanie zazdrości u drugiej osoby raczej nikomu nie wychodzi na dobre. Jednak od czasu do czasu taki trik warto zastosować. W ten sposób mężczyzna zrozumie, że może cię stracić i jeszcze bardziej będzie się starał.

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!