Zamknij

Tiktokerka ujawnia znaki świadczące o zdradach jej męża. Ostrzega przed tym inne kobiety

29.10.2021 07:10

Tę kobietę zdradzał mąż. Rozstała się z nim, a potem przedstawiła na TikToku, jakie sygnały wysyłał oszukujący ją mężczyzna. Przestrzega przed nimi inne panie.

Jak rozpoznać zdradę męża? Rozwiedziona tiktokerka ujawnia znaki
fot. Shutterstock

TikTok to aplikacja, w której możemy znaleźć zabawne filmiki, urodowe triki, przepisy kulinarne, a także historie z życia wzięte. Te ostatnie bywają naprawdę przerażające. Jakiś czas temu pisałyśmy o kobiecie, która opublikowała dowód zdrady swojego partnera w postaci zdjęcia jedzenia. Teraz portal thesun.co.uk przytoczył historię tiktokerki, która przestrzega kobiety przed znakami mogącymi świadczyć o zdradzie ich partnerów. 

Zobacz także: Z jakiego powodu facet decyduje się na zdradę? Oto 6 głównych przyczyn skoku w bok

Jak rozpoznać zdradę męża? Rozwiedziona tiktokerka ujawnia znaki

Jedna z TikTokerek postanowiła podzielić się z obserwatorami smutną historią ze swojego życia. W kilku filmikach wskazała, jakie były oznaki tego, że mąż ją zdradza.

W każdym nagraniu opisała inny sygnał, który świadczył o oszustwach jej partnera. Jeżeli w związku pojawia się którykolwiek z nich, powinien dać nam do myślenia. 

  1. Na początku mężczyzna zaczął być nerwowy. Często wybuchał gniewem i próbował wpędzić swoją żonę w poczucie winy, np. samemu zarzucając jej zdradę, choć doskonale wiedział, że nie miała możliwości, żeby go oszukać.
  2. Później zaczął mieć coraz więcej wyjazdów integracyjnych. Następnie przez przypadek okazywało się, że był na nich tylko z nową koleżanką z pracy, o której wcześniej zbyt wiele nie opowiadał. Coraz częściej też wymykał się z domu np. na siłownię - która później okazała się miejscem schadzek z tą kobietą.
  3. Następnym, bardzo wyraźnym znakiem, było ich wspólne wyjście na jego imprezę firmową. Wówczas nawet znajomi mężczyzny z pracy zaczęli przypuszczać, że coś jest nie tak - nie siedział przy swojej żonie, a cały czas poświęcał koleżance. Tiktokerka zauważyła też, że flirtował z tamtą kobietą tak jak z nią na początku związku.
  4. Pewnej nocy nie wrócił do domu po kłótni. Zaufała mu, że przenocował u znajomych. 
  5. W końcu doszło do konfrontacji. Tiktokerka zarzuciła byłemu mężowi zdradę i poprosiła, żeby usunął numer tamtej kobiety. On upierał się, że tego nie zrobi, ponieważ jest mu potrzebny "do pracy". Następnie wielokrotnie przyłapała go na pogawędkach z nią.
  6. W ostatnim filmiku przedstawiła kolejne, jeszcze bardziej oczywiste znaki zdrady. Okazało się, że ich syn znalazł liścik ojca do kochanki. Innym razem mężczyzna wpadł w szał, gdy tiktokerka miała wyjechać, a w ostatniej chwili zmieniła zdanie ze względu na pracę. 

Trzeba przyznać, że każdy z tych znaków jest wyjątkowo wymowny. 

Zobacz także: Twój mężczyzna ubiera się w ten sposób? To znaczy, że może cię zdradzać

Rozwiodła się ze zdradzającym mężem. Teraz ostrzega inne kobiety

Tiktokerka dziś jest już po rozwodzie, ale przestrzega przed podobnym zachowaniem inne kobiety. Te komentują jej filmiki na TikToku.

Toksyczne.
 
Oszust zawsze jest oszustem. 
 
Brzmi jak koszmar - portal thesun.co.uk cytuje opinie internautów. 

A co wy sądzicie o całej sytuacji? 

Zobacz także: Zdrada bez seksu? To możliwe. Zobacz, jak facet może cię oszukiwać

loader
Brad Pitt w smokingu i Jennifer Aniston w białej sukience na czerwonym dywanie w Cannes
9 Zobacz galerię
fot. P LAPOIRIE / Rex Features/EAST NEWS

Źródło: thesun.co.uk