Zamknij

Jesteś urodzoną flirciarą? Te 3 sygnały mogą o tym świadczyć!

22.10.2020 13:29

Te cechy demaskują każdą flirciarę. Sprawdź, czy też je u siebie rozpoznajesz!

flirt
fot. Shutterstock

Odrobina niezobowiązującego flirtu w relacjach z facetami jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Ale niektóre z nas mają do tego wyjątkowe skłonności. Psycholodzy z Uniwersytetu w Kansas postanowili sprawdzić, w jaki sposób nasz wygląd zewnętrzny i mimika mogą zdradzać nasze skłonności do flirtu. Wyniki ich badań mogą was zaskoczyć.

Po czym poznać flirciarę?

Mężczyznom wydaje się, że aby rozpoznać czy dziewczyna jest flirciarą, trzeba ją na początku dobrze poznać. Okazuje się jednak, że są pewne cechy w naszym wyglądzie, które natychmiast nas demaskują.

Jak czytamy na portalu Papilot.pl, amerykańscy psycholodzy przeprowadzili w tym celu pewne badanie. Przyjrzeli się z bliska twarzom kobiet, a następnie zaczęli studiować ich mimikę i wygląd w sytuacjach, kiedy zapoznawały interesujących mężczyzn. Na koniec naukowcy doszli do interesujących wniosków.

Z ich badań wynika, że flirtujące kobiety wyróżniają 3 elementy: przechylona w bok głowa, lekki uśmiech i głębokie spojrzenie prosto w oczy rozmówcy.

Jeśli ty też tak się zachowujesz, to znak, że ty też jesteś urodzoną flirciarą.

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!