Zamknij

4 rzeczy, które powinnaś zrobić, żeby zdobyć mężczyznę

14.01.2020 13:30
Para flirtująca na dachu w pełnym słońcu
fot. Shutterstock

Jak przyciągnąć mężczyznę? To pytanie od wieków zadają sobie kobiety. Okazuje się, że istnieje kilka sposobów na to, żeby pomóc losowi w zdobyciu faceta.

Wiele kobiet zadaje sobie pytanie, jak przyciągnąć mężczyznę. Najcenniejszą radą, jakiej możemy wam udzielić, jest cierpliwość. Jeżeli poczekasz i dasz sobie szansę, na pewno znajdziesz drugą połówkę. Jeżeli jednak chcesz trochę pomóc losowi, zawsze możesz wziąć sobie do serca nasze poniższe wskazówki. Okazuje się, że istnieją cztery sposoby na to, żeby zyskać sobie sympatię mężczyzny. Takie, które zdecydowanie spodobają się każdemu facetowi.

Zobacz także: 9 zachowań kobiet, których mężczyźni nienawidzą. To drażni twojego faceta!

Jak zdobyć faceta?

Nie ma jednej złotej zasady na to, jak poderwać drugą osobę. Są jednak takie rzeczy, dzięki którym łatwiej ci będzie zdobyć serce mężczyzny

Oto cztery sposoby na to, żeby zdobyć sympatię mężczyzny.

1. Bądź pewna siebie 

Mężczyźni lubią kobiety, które wiedzą, czego chcą w życiu. Pewność siebie dodaje każdej z nas seksapilu. Faceci doceniają także kobiety inteligentne. Ambicja sprawia, że to właśnie z tobą wymarzony facet będzie chciał spędzić resztę życia. Dobrze zatem, żebyś wiedziała, czego chcesz, zdawała sobie sprawę, że jesteś tego warta i dążyła do celu. 

2. Miej pasje i zarażaj go nimi!

Kobieta z pasją zawsze będzie bardziej podobać się mężczyznom, niż taka, której jedyną rozrywką jest wylegiwanie się przed telewizorem. Warto zatem, żebyś pochwaliła mu się swoimi zainteresowaniami. Kto wie, może on także zaciekawi się tym, w związku z czym będziecie mieli rzecz, która was łączy. To może być miłość do filmów, jazda na łyżwach, a nawet zbieranie znaczków! Dzięki temu znajdziesz swoją drugą połówkę.

Zobacz także: 4 cechy kobiecego wyglądu, których faceci nie lubią najbardziej!

3. Bądź miła dla innych, szczera i naturalna

Kiedyś ktoś powiedział, że "faceci kochają zołzy". My nie możemy się z tym zgodzić. Mocny charakter może mieć oczywiście swoje zalety, jednak o wiele więcej sympatii u każdego człowieka zdobędziesz, gdy będziesz dla niego miła. Podobnie jest ze zdobywaniem serca drugiej osoby. Szczerość, naturalność i miłe usposobienie to klucz do serca mężczyzny.

4. Wyglądaj dla niego pięknie

Uwzględniamy to jako ostatni punkt, żebyś pamiętała - nie wygląd jest najważniejszy i faceci również to wiedzą. Na pewno jednak warto się postarać, żeby w każdych warunkach wyglądać pięknie dla swojego mężczyzny. Miło mu będzie, gdy zobaczy cię w domu w sukience, a nie wyciągniętych dresach. No chyba, że wiesz, że to właśnie w takim wydaniu podobasz się swojemu mężczyźnie najbardziej.

Zobacz także: Te znaki zodiaku tworzą najgorętsze pary w łóżku! Sprawdź, czy jesteś na liście!

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia! 

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?