Zamknij

Jak poznały się gwiazdorskie pary? Lewandowski oszukał Anię, żeby zdobyć jej serce

14.01.2021 15:46
Anna Lewandowska w beżowej kurtce i Robert Lewandowski w jeansowej kurtce i czapce z daszkiem na spacerze
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Niektóre z tych historii nadają się na film romantyczny, inne nieco bardziej na komedię. Nie uwierzycie, w jakich okolicznościach poznały się te znane pary.

Niektóre gwiazdy i ich relacje są bardzo znane. Mimo tego jednak, że są to pary, które nie schodzą z pierwszych stron gazet, nie wszyscy ich fani są świadomi tego, w jaki sposób się poznały. A niektóre z tych historii są naprawdę poruszające. Podczas gdy jedne nadają się idealnie na scenariusz do filmu romantycznego, inne mogą nieco bardziej przypominać komedię. Niezależnie od tego, czy są to poruszające wspomnienia, czy zabawne, w rzeczywistości każda z tych historii jest warta zapamiętania. Zobaczcie sami, jak oni się poznali.

1. Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Państwa Lewandowskich połączyła oczywiście miłość do sportu. Ania i Robert poznali się na obozie treningowym. Jak wspominała trenerka po latach, piłkarz myślał na początku, że gra w tenisa lub tańczy w balecie. W rzeczywistości okazało się, że Ania jest prawdziwą wojowniczką, dzięki czemu też zdobyła jego serce. Zanim jednak Robert zwrócił jej uwagę, najpierw musiał trochę nakłamać. Zażartował, że ma na imię Andrzej. Już na pierwszej randce wszystko się wyjaśniło. Dziś są szczęśliwym małżeństwem i mają dwie córki. 

2. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Gosia i Radosław byli popularni jeszcze zanim się poznali. Później stali się prawdziwą polską "power couple". Zanim jednak tak się stało, poznali się w 2013 roku podczas premiery filmu "Mój biegun". Zaczęli rozmawiać i okazało się, że nadają na tych samych falach. W tym czasie Małgorzata była tuż po rozwodzie z Jackiem Rozenkiem, a Radek miał za sobą dwa małżeństwa - z Sylwią Majdan i Dodą. Wszystko jednak ułożyło się idealnie. Dziś Gosia i Radek są po ślubie i wspólnie wychowują jej synów. W 2020 roku na świat przyszedł ich wspólny synek Henryk. 

3. Edyta Pazura i Cezary Pazura

Ta historia idealnie nadaje się na romantyczny film. Okazuje się, że aktor swoją przyszłą żonę poznał podczas podróży pociągiem. To właśnie wtedy Edyta wpadła mu w oko. Jak wspominał Pazura w rozmowie z magazynem "VIVA!", jego agent zasnął w przedziale, a on sam udał się do wagonu restauracyjnego. Tam rozpoczął rozmowę ze swoją przyszłą żoną.

4. Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Barbara i Rafał od lat tworzą zgrany duet w życiu prywatnym i... na scenie. To właśnie pasja i talent ich połączyły. Zanim jeszcze aktorka stała się sławna, występowała m.in. w musicalach. Podczas prób do jednego z nich poznała właśnie swojego przyszłego męża. Pięć miesięcy od pierwszej randki, która odbyła się na basenie, Rafał oświadczył się Basi. Dziś są szczęśliwym małżeństwem i mają dwójkę dzieci. 

Zobacz także: Te gwiazdy wzięły ślub w 2020 roku. Pandemia nie popsuła im weselnych planów

5. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska stała się sławna dzięki serialowi "M jak miłość". I to właśnie na planie produkcji poznała swojego przyszłego męża. Maciej Dowbor przyjechał zrobić wywiady z gwiazdami serialu. Koroniewska zwróciła mu uwagę, że się spóźnił, czym podbiła jego serce. 

6. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek również była znana z występów w "M jak miłość". Na fali popularności serialu aktorka została zaproszona do występu w programie "Taniec z gwiazdami". Jej partnerem został właśnie Marcin Hakiel, który sprawił, że gwiazda pokochała zarówno występy na parkiecie, jak i jego. Dziś mają dwójkę dzieci i własną szkołę tańca. Choć Katarzyna nadal gra w "M jak miłość" i udziela się medialnie, wspiera męża w jego tanecznej działalności.

7. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

Ta para to ulubieńcy Polaków. Są dobrani idealnie i bardzo pozytywni, a swoją codzienność dokumentują na Instagramie. Równie radosne było ich pierwsze spotkanie. Najpierw zaczęli ze sobą rozmawiać przez Instagrama. Wówczas aktorka poprosiła przyszłego męża o wsparcie akcji charytatywnej. Następnie spotkali się na jednej z branżowych imprez, podczas której Andrzej podszedł do Zosi. Tydzień później byli już umówieni na pierwszą randkę. 

8. Karolina Malinowska i Olivier Janiak

Nieco podobna historia przydarzyła się tej parze. Karolina i Olivier poznali się, gdy ona była modelką, a on początkującym dziennikarzem. Wymienili się wówczas numerami telefonów, jednak długo żadne z nich nie wykonało pierwszego kroku. Ostatecznie Karolina przez przypadek napisała do Oliviera, zamiast do koleżanki. I tak od słowa do słowa między nimi zaiskrzyło, po czym w 2003 roku stanęli na ślubnym kobiercu. 

Zobacz także: Te znane osoby to rozwodowi rekordziści. Jedna z nich miała aż 9 mężów

Związki gwiazd bywają burzliwe. Oto 15 par, o których kiedyś rozpisywały się media, a dziś po ich relacjach zostały tylko wspomnienia.