Zamknij

Jak poznać, czy on cię kocha? Przekonaj się!

28.05.2019
Aktualizacja: 19.09.2019 14:02

Jak poznać, że on cię kocha – to pytanie pada bardzo często. Jak sprawdzić, czy mężczyzna cię kocha? Podpowiadamy!

Jak poznać, że on cię kocha, jak sprawdzić czy mężczyzna cię kocha
fot. Shutterstock

Kocha, czy nie kocha – to dylemat, z którym boryka się niemal każda zakochana osoba. Bo czy można być w 100% pewnym uczuć partnera? I jak przekonać się, że faktycznie mu na mnie zależy? Wielu z nas liczy na wielkie gesty i wzniosłe słowa, ale okazuje się, że czasami oznaki miłości z jego strony wcale nie muszą być tak spektakularne. Zdarza się dość często, że wielu sygnałów płynących z jego strony w prozaicznych sytuacjach zwyczajnie nie dostrzegamy. Zobacz, po czym poznać jego uczucie względem Ciebie!

Zobacz także: Kryzys w związku? 6 sposobów na to jak naprawić związek lub małżeństwo

Jak poznać, że on Cię kocha – oto dowody na to, że szaleje na twoim punkcie!

Przede wszystkim w  jego deklaracjach coraz częściej pojawiają się zwroty „my” a nie „ja”, co może oznaczać, że traktuje wasz związek poważnie, liczy się z twoim zdaniem i myśli o was w kategorii jedności. O tym, że mężczyzna jest w tobie zakochany na pewno świadczą jego gesty. Jeśli często okazuje Ci uczucia poprzez pocałunki, przytulanie itd. nawet w publicznych miejscach możesz mieć pewność, że jest tobą zauroczony.

Czas, który spędza z tobą również może być wyznacznikiem jego podejścia do waszej relacji. Gdy coraz częściej snuje różne plany związane z wyjazdami, wyjściami na imprezy i uwzględnia o w nich ciebie albo bez problemu zamienia oglądanie meczu z kolegami na wspólny, romantyczny wieczór w twoim towarzystwie to jest to najlepszy dowód na to, że jesteś dla niego niezwykle ważna.

Prawdziwy mężczyzna to taki, który jak nikt inny potrafi zadbać o swoją kobietę, więc każdy przejaw jego troski o ciebie, zarówno fizycznej, ale i emocjonalnej możesz z całą pewnością traktować jako oznakę głębokich uczuć względem ciebie. Warto również zwrócić uwagę na to, czy jest dla ciebie oparciem w najtrudniejszych chwilach.

Zobacz także: Zastanawiasz się, czy on jest z tobą szczery? Poznaj 4 sekrety mężczyzn, które ukrywają najczęściej

Jak sprawdzić, czy mężczyzna Cię kocha? Zwróć uwagę, na  to co mówi

Słowa mają wielką moc, a tym bardziej jeśli płyną od osób, które kochamy. Zwróć uwagę, na to co i jak zwraca się do Ciebie twój partner. I nie chodzi tu tylko o używanie zdrobnień i czułych określeń. Ważne, jest, czy to co mówi ma pokrycie w jego działaniach, a jego deklaracje miłosne nie są tylko słowami rzuconymi na wiatr.

Poza tym mężczyznom niezwykle trudno przychodzi mówienie o swoich odczuciach i większość emocji zazwyczaj kumulują w sobie, dlatego jeżeli zauważasz, że coraz częściej bez problemu otwarcie mówi ci o tym, co czuje, zwierza się ze swoich trosk i obaw to znaczy, że traktuje cię jako najbliższą sercu osobę.

Zobacz także: Etapy związku – czy znasz je wszystkie?