Zamknij

Tą jedną rzeczą rozpalisz faceta do czerwoności! To też opcja dla nieśmiałych

05.11.2020 13:25

Zastanawiasz się, jak podniecić swojego mężczyznę podczas gry wstępnej? Wypróbuj tę jedną rzecz! To doskonała opcja dla nieśmiałych kobiet. 

Para całuje się w łóżku
fot. Shutterstock

Gra wstępna ma wielu zwolenników, jak i przeciwników. Mówi się, że zależy na niej przede wszystkim kobietom. Panowie też jednak lubią odpowiednio przygotować się do stosunku i podgrzać atmosferę w sypialni. Dlatego drogie panie, warto zdać sobie sprawę z tego, co zrobić, żeby podniecić swojego wybranka i sprawić mu jeszcze więcej rozkoszy. Okazuje się, że to nie musi być od razu wyuzdany striptiz. Faceci też lubią subtelne znaki i gesty. Dlatego podpowiadamy wam jeden trick, który rozgrzeje waszych partnerów do czerwoności, a sprawdzi się też w przypadku nieco mniej śmiałych kobiet. 

Zobacz także: Ta jedna rzecz najbardziej podnieca kobiety podczas seksu. Wyniki badań mówią same za siebie

Jak podniecić faceta? Wypróbuj jedną prostą rzecz!

Portal Ofeminin.pl przytoczył wypowiedzi mężczyzn z różnych forów internetowych. Okazuje się, że na większość z nich jedna rzecz działa wyjątkowo silnie.

Mężczyźni uwielbiają, gdy ich partnerka czule całuje ich w okolicy karku i uszu. Są to szczególnie wrażliwe miejsca na ciele mężczyzn, dzięki którym czują podniecenie. To bardzo subtelne i jednocześnie nie wymaga od kobiet ogromnej śmiałości.

Zamiast całowania, możesz też postawić na delikatne dmuchanie lub smyranie go palcem w okolicy szyi i uszu. To również powinno zadziałać. 

Tę prostą zasadę warto zastosować, jeżeli chcesz zdobyć faceta. W ten sposób możesz jednak rozpalić ogień także w długoletnim związku. Bez wątpienia sprawi to wiele przyjemności wam obojgu. 

Zobacz także: Fazy Księżyca mają wpływ na twoje życie miłosne i... seksualne! Będziesz zaskoczony, co może się zdarzyć

loader

Niektóre znaki zodiaku są naprawdę ogniste w łóżku! Sprawdź, czy też jesteś na tej liście.