Zamknij

Jak kochają poszczególne znaki zodiaku?

20.01.2020 14:09
związek
fot. Shutterstock

Miłość jest dla większości ludzi bardzo ważna, dlatego znalezienie partnera jest dla wszystkich tak istotne. Sprawdźcie, jak kochają poszczególne znaki zodiaku i zobaczcie czy moglibyście być z nimi w związku.

Sprawdź, jak kochają poszczególne znaki zodiaku i dowiedz się, z kim stworzysz najbardziej udaną parę.

Miłość to bardzo ważna sprawa, dlatego warto wcześniej dowiedzieć się czegoś więcej o potencjalnym partnerze.

Jak kochają znaki zodiaku?

Baran

 • Osoby urodzone spod tego znaku zodiaku są odważni i bardzo pewni siebie. Nie boją się miłości i otwarcie mówią o uczuciach. To zazwyczaj Barany robią pierwszy krok i walczą o związek do ostatniej chwili. Barany w związku są partnerami idealnymi, dbają o ukochaną osobę i są jej prawdziwą ostoją.

Byk

 • Większość Byków mocno stąpa po ziemi. Nie są romantyczne, dlatego nie w każdym związku się odnajdą. Do życia lubią pochodzić praktycznie, dlatego, jeśli zdecydują się wejść w związek z drugą osobą, wcześniej wszystko dokładnie przekalkulują.

Bliźnięta

 • Osoby o tym znaku zodiaku wiedzą, co to prawdziwa miłość. Lubią wdawać się w liczne romanse, które mogą przysporzyć im więcej szkody niż pożytku. Cały czas wydaje im się, że szczęście jest na wyciągnięcie ręki, ale rzeczywistość może okazać się znacznie przyziemna.

Rak

 • Raki to jedne z najszczerszych znaków zodiaku. Są wyjątkowo wrażliwe, dlatego, jeśli ktoś zwróci na nie uwagę, potrafią szybko się zakochać. Miłość Raków jest bardzo gwałtowna i namiętna. Trudno jest im jednak zbudować stabilny związek.

Lew

 • Większość Lwów lubi pokazywać swoje szczęście światu, jeśli są w związku, emanują pozytywną energią, którą widać na odległość. Lwy są również bardzo pamiętliwe, jeśli ktoś je zranił w przeszłości, mogą nigdy tego nie wybaczyć.

Panna

 • Osoby urodzone spod tego znaku zodiaku są bardzo ostrożne, jeśli chodzi o miłość. Nie lubią być uwodzone ani same nie uwodzą. Lubią jasne sytuacje, w których wiadomo, czy druga osoba jest nimi zainteresowana. Zakochane Panny są gotowe na wiele poświęceń.

Waga

 • Wagi wierzą w miłość od pierwszego wejrzenia i bardzo chciałby przeżyć tego typu miłość. Są również ekspertami od związków, dlatego, jeśli ich przyjaciele mają problemy, z pewnością Wagi je rozwiążą.

Skorpion

 • Osoby spod znaku Skorpiona sprawiają wrażenie samotników. Ważna jest dla nich wolność, dlatego cenią sobie niezależność. Wchodząc w związek, angażują się całym sercem. Często są chorobliwie zazdrosne.

Strzelec

 • Osoby urodzone w znaku Strzelca przez całe swoje życie wypatrują romantycznej miłości. Ta myśl nadaje sens ich życiu. Kiedy już zaczynają być w związku, uważają, że są najszczęśliwsze na świecie. Niestety bardzo często okazuje się, że idealizowały obraz partnera.

Koziorożec

 • Osoby spod znaku Koziorożca żyją w przekonaniu, że nie zasługują na miłość. Na swojej drodze spotykają wielu potencjalnych partnerów, jednak trudno jest im uwierzyć w to, że to ten jedyny. Są bardzo nieufne i twardo stąpają po ziemi.

Wodnik

 • Osoby urodzone w znaku Wodnika mają wewnętrzny magnes, który przyciąga płeć przeciwną. Często wchodzą w dość skomplikowane relacje, co może prowadzić do dużych kłopotów. Uwielbiają stan zakochania, dlatego bardzo często zgadzają się na przelotne romanse.

Ryby

 • Osoby urodzone w znaku Ryb są bardzo wrażliwe i romantyczne. Wierzą w miłość i chcą jej doświadczyć. Niestety czasami mają zbyt duże wymagania, co do potencjalnego partnera. W związku nie lubią rutyny, która prędzej czy później i tak je dopada.

Lubisz czytać horoskopy?

Zobacz także: Situationship ma coraz więcej zwolenników. Jak wygląda ten niebezpieczny rodzaj relacji?