Zamknij

Fazy Księżyca mają wpływ na twoje życie miłosne i... seksualne! Będziesz zaskoczony, co może się zdarzyć

22.10.2020 11:18

Fazy Księżyca mają wpływ na całe nasze życie. W tym to miłosne i... seksualne. Zobaczcie sami, co się może wydarzyć!

Para siedzi na randce podczas jednej z faz księżyca
fot. Shutterstock

Nie od dziś wiemy, że fazy Księżyca mogą mieć wpływ na wiele sfer życia. W tym również, a może i przede wszystkim, sferę uczuciową. Okazuje się, że każda z faz Księżyca może przynieść ogromne zmiany w naszym życiu miłosnym i... seksualnym. Choć każdy z nas zapewne będzie reagował inaczej, o tym, co może się wydarzyć, możecie przekonać w naszym tekście. Opisujemy każdą z faz Księżyca w kontekście tego, jaki ma ona wpływ na życie miłosne i seksualne każdego z nas. Niektórymi wnioskami możecie być naprawdę zaskoczeni. 

Zobacz także: Faza Księżyca, w której się urodziłaś, ma wpływ na twoje życie! Poznaj swoją osobowość

Jak fazy Księżyca wpływają na życie miłosne i seksualne?

Poniżej przedstawiamy poszczególne fazy Księżyca oraz ich wpływ na nasze życie miłosne i seksualne.

Księżyc w Nowiu

Księżyc w Nowiu sprzyja szczerości w związku. Dlatego też może skusić cię do tego, żeby porozmawiać szczerze z partnerem o tym, co wam przeszkadza w relacji, ale też w życiu intymnym. W udanym związku należy ze sobą rozmawiać także o seksie. A co jeżeli jesteś singlem? To idealny moment na randkowanie i metodę prób i błędów. Nie będziesz się aż tak angażować, a możesz spotkać kogoś, z kim spędzisz resztę życia.

Pierwsza kwadra Księżyca

Ta faza Księżyca zapowiada prawdziwe wyzwania w związku. To dobry moment, żeby wprowadzić w życie wszystkie wspólne postanowienia. Trzeba jednak uważać na drobne nieporozumienia, które mogą się zakończyć, np. zdradą. W tej fazie działamy, ale jesteśmy dalecy od lojalności. To niestety nie jest dobry czas na zaufanie, więc pozwól sobie na podejrzliwość. No chyba, że nie masz powodu, to nie bądź chorobliwie zazdrosny! 

Pełnia Księżyca

Pełnia Księżyca to czas zawirowań w każdej sferze życia. W miłości nie jest inaczej. W tym wypadku rzucamy kawę na ławę. Szczerość to podstawa, jeżeli chcesz, żeby wasz związek przetrwał. Jeżeli pojawią się niedomówienia, Pełnia Księżyca to moment, kiedy łatwiej jest podjąć decyzję o rozstaniu. A potem możecie tego żałować. Jeżeli chodzi o seks - w tej fazie Księżyca jest najlepszy! To też dobry moment na wyznanie uczuć po raz pierwszy.

Ostatnia kwadra Księżyca

Pora na podsumowania. Jeżeli masz dość wszystkiego - począwszy od uczuć, poprzez kwestie seksualne. Jeżeli na horyzoncie widzisz same złe rzeczy, może czas na zmianę partnera. A może da się to jeszcze uratować? To naprawdę dobry moment na osobiste przemyślenia i podjęcie jakiś decyzji. 

Zobacz także: Jakiego koloru jest serduszko, jakie wysyłasz ukochanemu? To zdradzi prawdę o waszym związku! 

Myślisz, że opis twojego znaku zodiaku do ciebie nie pasuje? Może urodziłeś się pod inną gwiazdą? Sprawdź to! 

loader
Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?