Zamknij

Dwie rzeczy, które sprawią jej jeszcze większą rozkosz. Tego kobiety pragną w łóżku!

05.11.2020 15:56

Mężczyźni często zastanawiają się, co zrobić, żeby sprawić jak największą rozkosz partnerce. Okazuje się, że te dwie rzeczy mają ogromne znaczenie.

Para przytula się w łóżku
fot. Shutterstock

Kobiece ciało jest prawdziwą zagadką, zwłaszcza dla mężczyzn. Nic więc dziwnego, że panowie często zastanawiają się, co zrobić, żeby sprawić swojej partnerce w łóżku jeszcze więcej przyjemności. Nie jest bowiem tajemnicą, że kobiety, żeby osiągnąć orgazm, potrzebują nieco więcej bodźców niż ich ukochani. Warto zatem zacząć starania od zadbania o komfort fizyczny i psychiczny partnerki. Okazuje się, że ogromne znacznie mają przede wszystkim dwie rzeczy. Jeżeli zapewnicie je swojej wybrance, z pewnością sprawicie jej o wiele więcej rozkoszy. 

Zobacz także: Ta jedna rzecz najbardziej podnieca kobiety podczas seksu. Wyniki badań mówią same za siebie

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu? Zadbaj o te dwie rzeczy

Portal Menshealth.pl postanowił przeanalizować wyniki badań i przepytać około 700 kobiet na temat ich łóżkowych upodobań. Wnioski zebrali w całość, a jeden z nich okazał się wyjątkowo interesujący i... pomocny dla panów. 

Jak się okazuje, holenderscy badacze, których słowa przytoczył Menshealth.pl, stwierdzili, że kobiety podczas seksu lubią czuć się komfortowo. A to oznacza, że muszą być spełnione dwa warunki, dzięki którym nie będą myśleć o niczym innym niż pieszczoty - odpowiednia temperatura sypialni oraz idealnie przyciemnione światło.

Na początku naszych badań tylko połowa objętych nimi kobiet była zdolna do osiągnięcia orgazmu. Odkryliśmy jednak, że nie czuły się komfortowo, ponieważ miały zimne stopy. Daliśmy im skarpetki i aż 80% miało orgazm - zdradził dr Gert Holstege z uniwersytetu w Groeningen w Holandii.

Jeżeli zatem zależy wam na zaspokojeniu potrzeb waszej wybranki, postarajcie się dostosować te dwa czynniki do jej upodobań. Sukces gwarantowany!

Zobacz także: Właśnie to robią faceci, gdy myślą, że nie patrzymy. Nigdy się do tego nie przyznają! 

loader

Niektóre znaki zodiaku są naprawdę ogniste w łóżku! Sprawdź, czy też jesteś na tej liście.