Zamknij

Ile powinien trwać idealny stosunek seksualny? Ta tiktokerka zszokowała internautów

08.08.2022 15:08

Wydawać się może, że seks nie ma limitów czasowych. Tiktokerka wskazała jednak, ile powinien trwać optymalny stosunek, żeby sprawiał satysfakcję partnerom.

Jak długo powinien trwać idealny stosunek seksualny? Będziecie w szoku
fot. Shutterstock

Seks jest czynnością, którą warto urozmaicać. Należy też odpowiednio dbać o życie intymne, żeby było satysfakcjonujące zarówno dla nas, jak i dla naszego partnera. Kluczowy pod tym względem jest czas trwania stosunku. Oczywiście może on być zależny od wielu czynników - nawet pory dnia oraz stosowanej przez nas diety. Okazuje się jednak, że warto zwracać uwagę na to, ile trwa nasze zbliżenie, bowiem to może sprawić, że będzie nam się podobało lub - wręcz przeciwnie - zacznie nas nudzić.

Zobacz także: Po jakim czasie kobiecie zaczyna brakować seksu? Wyniki nowych badań mogą zaskoczyć

Jak długo powinien trwać idealny stosunek seksualny? Będziecie w szoku

Portal thesun.co.uk dotarł do nagrania tiktokerki @nbokody. Kobieta na co dzień zajmuje się poradami dotyczącymi współżycia. To właśnie ona zdradziła, ile powinien trwać optymalny stosunek seksualny.

Tiktokerka przytoczyła różne wyniki badań na ten temat. Wraz z upływem lat zmieniało się podejście ludzi do seksu. Jedno z badań, do których dotarła, mówiło o tym, że przeciętny stosunek trwa od 3 do 7 minut. Były również wyniki wskazujące na znacznie dłuższy przedział czasowy - od 33 sekund aż do godziny.

Kobieta dodała też, że największe oczekiwania co do długości stosunku przejawiają młodzi ludzie, którzy mają od 18 do 24 lat. Okazuje się, że panie w tym wieku oczekują przynajmniej godzinnego maratonu seksualnego.

Biorąc pod uwagę nacisk na trwałe erekcje i maratony seksualne, prawdopodobne jest, że mężczyzna może poczuć, że jest niewystarczający, jeśli nie przekroczył 10-minutowej poprzeczki - powiedziała tiktokerka. 

Tym samym postanowiła zdradzić, ile jej zdaniem powinien trwać stosunek seksualny. 

Zobacz także: Karezza, czyli stosunek powstrzymywany. Coraz więcej par uwielbia ten sposób na seks

Tiktokerka zdradza, ile powinien trwać seks. Internauci są zmieszani

Tiktokerka uważa, że wymagania kobiet co do długości seksu są absurdalne. Tym samym wskazała, jaki jest optymalny czas stosunku.

Kto uprawia seks tak długo? To tylko prosty stosunek - przez godzinę? Nie, proszę pani. 15-20 minut góra - portal thesun.co.uk cytuje wypowiedź tiktokerki. 

Jej słowa nie spotkały się jednak z entuzjazmem. Internauci są bowiem podzieleni w opiniach. Niektórzy uważają, że godzinne maratony seksualne są w porządku. 

Smutno mi z waszego powodu. Jestem z moim partnerem od 20 lat i "jedziemy" godzinami - portal thesun.co.uk cytuje jeden z komentarzy. 

Znaleźli się jednak też tacy, którzy uważają, że nawet stosunek trwający kwadrans jest zbyt długi. 

Po 15 minutach robię listę zakupów - napisał inny internauta.

Jak zatem widać, nie ma złotej granicy - każdemu będzie odpowiadał inny czas stosunku. A co wy o tym sądzicie? 

Zobacz także: Mężczyźni najczęściej zdradzają... na weselach. Ta impreza sprzyja niewierności

loader
Brad Pitt w smokingu i Jennifer Aniston w białej sukience na czerwonym dywanie w Cannes
9 Zobacz galerię
fot. P LAPOIRIE / Rex Features/EAST NEWS

Źródło: thesun.co.uk