Zamknij

Wojciech Modest Amaro zdradził, jak poznał żonę. To historia jak z romantycznego filmu

05.11.2021 14:01
Jak Wojciech Modest Amaro poznał żonę? To historia jak z romantycznego filmu
fot. Mateusz Jagielski/East News

Wojciech i Agnieszka Amaro wzięli ślub w 2012 roku. O swoim życiu prywatnym mówią niewiele, ale teraz zdradzili, jak się poznali.

Wielu z nas wydaje się, że historie z filmów romantycznych nie zdarzają się naprawdę. Są jednak takie pary, które udowadniają, że jest inaczej. Niedawno pisałyśmy o tym, jak Kuba Badach poznał Olę Kwaśniewską. Ich opowieść brzmi jak bajka, ale równie romantyczna jest historia innej znanej pary. Wojciech Modest Amaro swoją żonę poznał zupełnie przypadkowo i była to miłość od pierwszego wejrzenia. Choć zazwyczaj zbyt wiele nie mówią na temat swojego życia prywatnego, tym razem postanowili uchylić rąbka tajemnicy.

Zobacz także:  Tak wyglądały pierwsze randki Majdanów. Te spotkania wymagały nie lada pomysłowości

Jak Wojciech Modest Amaro poznał żonę? To historia jak z romantycznego filmu

Wojciech i Agnieszka Amaro są bohaterami najnowszego wydania magazynu "VIVA!". Wzięli udział w sesji zdjęciowej, ale udzielili też bardzo szczerego wywiadu.

Małżonkowie postanowili uchylić rąbka tajemnicy na temat tego, jak się poznali. Ukochana restauratora wyznała, gdzie odbyło się ich pierwsze spotkanie. 

To było w restauracji Jana Wejcherta w pałacyku Sobańskich. Po kolacji, na prośbę gości, z którymi siedziałam przy stoliku, Modest pojawił się na sali. Spojrzeliśmy wtedy na siebie po raz pierwszy w życiu. Sytuacja była trochę niezręczna, ponieważ nie byliśmy sami. Ale nasze spojrzenia mówiły już dużo. Właściwie ja natychmiast poczułam - i wiem, że Modest wyczuł to również - że to jest to. Pamiętam jeszcze mocny uścisk na koniec - zdradziła Agnieszka. 

Więcej na ten temat powiedział sam Amaro. Okazuje się, że zakochał się w swojej przyszłej żonie od pierwszego wejrzenia. 

Ujęło mnie, że naprzeciwko siedzi piękna kobieta, która nie ma na sobie żadnej biżuterii i jak patrzę na jej skórę, to ona jest biżuterią. To spojrzenie dopowiedziało mi resztę. Straciłem całą moc mówienia, co mi się nie zdarza. Zrozumiałem, że dzieje się ze mną coś… gruntownego - zdradził.

Okazuje się, że restaurator od razu postanowił działać, żeby zdobyć ukochaną. Miał jednak utrudnione zadanie, ponieważ ruch był po jej stronie - to ona miała numer telefonu do niego. 

Dławiła mnie tylko myśl, że gdybym ja został z jej wizytówką w ręku, to już, w tej chwili, pisałbym do niej, a tak musiałem mordować się z wizją, co mnie czeka, jeśli mój telefon będzie milczał. Ale byłem gotowy przekopać pół świata, żeby zdobyć jej numer - dodał. 

Nie spodziewaliśmy się, że w bezwzględnym jurorze "Top Chefa" drzemie taki romantyk. Trzeba przyznać, że to przepiękna historia. 

Zobacz także:  Jak poznały się gwiazdorskie pary? Lewandowski oszukał Anię, żeby zdobyć jej serce

Wojciech i Agnieszka Amaro - historia związku

Okazuje się, że para do dziś ma telefon, na którym udokumentowane są ich pierwsze rozmowy. To właśnie one sprawiły, że postanowili stanąć na ślubnym kobiercu - w 2012 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

Dziś wspólnie wychowują czwórkę dzieci - córki Karolinę i Zuzannę oraz synów Nicolasa i Gabriela. Rodzina jest dla nich największą wartością, ale dla obojga bardzo liczy się także wiara. 

Zobacz także:  Bieniuk zjadł surowego ziemniaka, żeby spotkać się z Przybylską. Tak wyglądały początki ich związku

Źródło: viva.pl