Zamknij

Kuba Badach zdradził, jak poznał Olę Kwaśniewską. To historia niczym z filmu romantycznego

08.10.2021 09:07
Jak Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska się poznali? Historia niczym z romantycznego filmu
fot. Piotr Molecki/East News

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach to jedna z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Muzyk zdradził po latach, jak się poznali.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach to bardzo popularna para, ale starają się dbać o prywatność. Nic więc dziwnego, że rzadko zdradzają szczegóły ze swojego związku. Teraz muzyk postanowił zrobić wyjątek. Tym samym zdementował krążące od lat plotki o tym, jak poznał swoją ukochaną. Okazuje się, że ich pierwsze spotkanie przebiegło w zupełnie innych okolicznościach i przypominało historię z filmu romantycznego. Zobaczcie sami, jak Kuba Badach poznał Olę Kwaśniewską.

Zobacz także: Kwaśniewska i Badach świętują rocznicę ślubu. Muzyk pokazał zdjęcie z sesji poślubnej: "Rolnik szuka żony"

Jak Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska się poznali? To historia niczym z romantycznego filmu

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach na ślubnym kobiercu stanęli w 2012 roku, a poznali się 3 lata wcześniej. Teraz muzyk postanowił zdradzić, jak wyglądały początki ich relacji.

W mediach przez lata krążyły plotki, że Ola i Kuba poznali się na koncercie Ani Karwan. Teraz okazuje się, że połączyła ich inna sytuacja. Badach zdradził w rozmowie z portalem plejada.pl prawdziwe okoliczności ich pierwszego spotkania.

Przeczytałem kiedyś, że poznaliśmy się na koncercie Ani Karwan. To nie jest prawda. Poznaliśmy się w Radiu Zet. Moja żona kończyła wtedy jakiś wywiad, a ja szedłem do studia, by opowiedzieć o płycie z piosenkami Zauchy. Minęliśmy się na korytarzu. A że miałem w ręce kilka egzemplarzy, które mogłem rozdać dziennikarzom w prezencie, więc jeden jej wręczyłem. 12 lat temu nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałbym, że ten album będzie dla mnie tak ważny - że tak odmieni moje życie - powiedział Badach w rozmowie z dziennikarzem portalu plejada.pl. 

I tak po trzech latach stanęli na ślubnym kobiercu. Od tego czasu tworzą naprawdę udane małżeństwo, a ostatnio świętowali 9. rocznicę ślubu. Kuba Badach zdradził, jaki jest sekret ich związku.

Zobacz także: Jak poznały się gwiazdorskie pary? Lewandowski oszukał Anię, żeby zdobyć jej serce

Sekret związku Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha 

Każde małżeństwo ma swoje sposoby na to, żeby przetrwać przez wiele lat. Okazuje się, że Olę i Kubę łączy... podobne poczucie humoru. 

Poczucie humoru jest najważniejszą rzeczą, która w ogóle łączy ludzi, najlepszym spoiwem międzyludzkim. Przekonaliśmy się o tym wielokrotnie, gdy spotykaliśmy się z osobami z odmiennych kręgów kulturowych. Wydawać by się mogło, że z Brytyjczykami powinniśmy się świetnie dogadywać. Nasze poczucia powinny być przecież idealne – pełne sarkazmu i ironii. A okazywało się, że w ogóle nie. Z kolei siadaliśmy do stołu z kimś z Tajlandii, kogo widzieliśmy pierwszy raz na oczy, w ciągu trzech minut nawiązywaliśmy nić porozumienia i spędzaliśmy obłędny wieczór - dodał Kuba Badach w rozmowie z "Plejadą".

A wy macie swoje sposoby na udany związek? 

Zobacz także: Meghan i Harry poznali się wcześniej, niż wszyscy myśleli. Wielu ludzi szuka miłości w ten sposób

Źródło: plejada.pl