Zamknij

Izabela Kuna zdradziła przepis na udany związek. "To nie ślub. Nie jest nim również brak ślubu"

19.07.2021 09:05
Izabela Kuna zdradziła przepis na udany związek. "To nie ślub. Nie jest nim również brak ślubu"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Izabela Kuna i Marek Modzelewski są parą od 17 lat. Mimo tak długiego stażu, nigdy nie zdecydowali się na sformalizowanie swojego związku. W najnowszym wywiadzie opowiedzieli, w czym tkwi sekret ich udanej relacji.

W ostatnim czasie Izabela Kuna i Marek Modzelewski udzielili szczerego wywiadu. Magazynowi "Gala" opowiedzieli więcej o swoim prawie 20-letnim związku i zdradzili, dlaczego nie zamierzają go sformalizować.

Izabela Kuna zdradziła sekret swojego udanego związku

Iza Kuna i Marek Modzelewski są parą od prawie dwóch dekach. Choć wiele osób było przekonanych, że już dawno wzięli ślub, to jednak mimo upływu kolejnych lat nie zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu. W pierwszym wspólnym wywiadzie dla magazynu "Gala" opowiedzieli więcej o swojej relacji.

Myślę, że sekret udanego związku to nie ślub. Nie jest nim również brak ślubu. My się po prostu bardzo lubimy, Marek jest mi bliski - zdradziła aktorka.

Podobnego zdania jest Marek Modzelewski. Partner Izy Kuny otwarcie przyznaje, że nie jest fanem sformalizowanych związków. 

Cieszę się, że jestem z Izą, dlatego, że tego chcę, a nie dlatego, że łączą nas przysięgi i podpisane dokumenty. Mnie się małżeństwo nie kojarzy dobrze. Mam po prostu złe doświadczenia ze swojego pierwszego związku - powiedział w wywiadzie.

Iza Kuna i Marek Modzelewski są parą od 17 lat

Izabela Kuna to polska aktorka filmowa i teatralna. Widzowie mogą kojarzyć ją z takich produkcji jak "Lejdis", "Listy do M.", "Nieobecni", "Lepsza połowa" czy "Polot". Z kolei Marek Modzelewski jest lekarzem, radiologiem i scenarzystą. 

Para poznała się w Teatrze Narodowym w 2004 roku, przy okazji premiery sztuki teatralnej "Koronacja". Od tego czasu są nierozłączni. Pięć lat później na świat przyszło ich pierwsze wspólne dziecko - synek Stanisław. 

RadioZET.pl/Gala.pl/Plejada.pl