Zamknij

Izabela Janachowska opowiedziała o swoim życiu seksualnym. "Możecie mi zazdrościć"

12.04.2021 10:35
Izabela Janachowska w czarnej sukni z białym kołnierzykiem i Krzysztof Jabłoński w czarnym smokingu na czerwonym dywanie
fot. Piotr Molecki/East News

Izabela Janachowska zmierzyła się z przykrymi komentarzami na temat jej i jej męża. W pewnym momencie odpowiedziała internautom i zdradziła szczegóły z ich życia intymnego.

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński pobrali się w 2014 roku. Choć mąż prezenterki jest od niej o 27 lat starszy, od początku swojej relacji udowadniają, że wiek w związku nie ma znaczenia. Nie zmienia to jednak faktu, że muszą zmagać się z wieloma krytycznymi komentarzami. Wedding plannerka postanowiła zamieścić na YouTubie filmik, w którym nawzajem czytają przykre opinie na swój temat. W pewnym momencie, odpowiadając internautom, Izabela zdradziła intymne szczegóły z ich małżeństwa.

Zobacz także: Izabela Janachowska zaliczyła wpadkę na ślubie. Przestrzega przed tym panny młode

Izabela Janachowska o seksie z mężem. W ten sposób odpowiada hejterom

Izabela Janachowska chętnie dzieli się ze swoimi fanami chwilami spędzonymi z najbliższymi. Na jej instagramowym koncie możemy zobaczyć sporo zdjęć i filmików, na których znajduje się z mężem oraz synkiem. Tak intymnych szczegółów z ich życia prywatnego do tej pory jednak nie zdradzała.

Prezenterka postanowiła zrobić eksperyment, który jakiś czas temu stał się niezwykle popularny. Polega na tym, że różne gwiazdy czytają nieprzyjemne komentarze na swój temat. Teraz Janachowska postanowiła stawić czoła internetowym hejterom.

Izabela nagrała filmik, na którym wraz z mężem czyta krytyczne komentarze na ich temat. Jeden z nich dotyczył ich życia intymnego. 

Płaci za te luksusy koniecznością sypiania z 60-letnim facetem - Jabłoński przeczytał jeden z takich komentarzy.

Janachowska odpowiedziała komentującemu i tym samym zdradziła, jak wygląda ich życie seksualne. 

Ja robię to z największą przyjemnością. To nie jest konieczność dla mnie. Możecie mi zazdrościć. Naprawdę, takie doświadczenia w łóżku. Polecam, Izabela Janachowska - zdradziła wedding plannerka. 

W filmie pojawiło się o wiele więcej tego typu komentarzy i odpowiedzi pary. Jeżeli jesteście zainteresowani, nagranie możecie znaleźć poniżej. 

Zobacz także: Jaka jest idealna różnica wieku między partnerami? To klucz do udanej relacji

Izabela Janachowska - mąż

Krzysztof Jabłoński jest przedsiębiorcą i miliarderem. Swoją karierę zawodową rozpoczynał jako pracownik niewielkiej firmy, a dziś jest współwłaścicielem dużego przedsiębiorstwa. 

Pierwsze spotkanie Krzysztofa i Izabeli było przypadkowe. Jak wspominała sama prezenterka, poznali się przez wspólnych znajomych. W 2013 roku doszło do ich zaręczyn w Rzymie. Para pobrała się w czerwcu 2018 roku. Pięć lat później urodził się ich syn Christopher. 

Zobacz także: Jak poznały się gwiazdorskie pary? Lewandowski oszukał Anię, żeby zdobyć jej serce

Niektórych zakochanych dzieli naprawdę spora różnica wieku. Te gwiazdy udowadniają jednak, że to tylko liczby.