Ich oświadczyny przeszły do najgorszych w historii. "Jakby wyjął pierścionek z kibla"

13.10.2022 10:16

Zaręczyny to jeden z najważniejszych momentów dla wielu par. Mężczyźni często zachodzą w głowę, jak poprosić o rękę, aby nie było to banalne, ale mieściło się w upodobaniach partnerki. Okazuje się, że czasem łatwo przesadzić i sprawić, że czar magicznych oświadczyn zniknie w mgnieniu oka.

Oświadczyny
fot. Shutterstock

Na świecie słyszano już o najdziwniejszych rodzajach oświadczyn. Tak naprawdę tylko wyobraźnia i możliwości finansowe ograniczają nas w tym, jak możemy je zaplanować. Najważniejsze jest, aby zachować umiar i wziąć pod uwagę oczekiwania partnera. Niestety są historie, w których kobiety zamiast zachwytu poczuły rozczarowanie. Tak było w przypadku bohaterki, której opowieść zrobiła furorę w sieci.

Zobacz także: Spoliczkowała mężczyznę w trakcie oświadczyn. Wszystko przez "pierścionek", który chciał jej dać 

Najgorsze zaręczyny. Wyszedł z toalety i zszokował dziewczynę

Niezadowolone kobiety często dzielą się swoimi przykrymi przeżyciami w mediach społecznościowych. Niektóre piszą listy do redakcji w celu znalezienia zrozumienia i aby ostrzec innych. Wspomniana historia znalazła się na stronie jednego ze znanych portali internetowych i wywołała spore poruszenie.

Mowa o oświadczynach, które śmiało można zaliczyć do jednych z najgorszych. Pewien mężczyzna wybrał dziwny moment na wyjęcie pierścionka zaręczynowego. Podczas spaceru powiedział swojej dziewczynie, że musi wyjść pilnie do toalety publicznej. Kobieta cierpliwie czekała na niego pod drzwiami. Gdy ten wyszedł, postanowił uklęknąć na tle szaletów i poprosić o rękę.

Chyba trudno opisać zaskoczenie jego wybranki. Dziewczyna stwierdziła:

 Wszystko wyglądało tak, jakby mój chłopak wyjął pierścionek prosto z wc.

Zakochana bohaterka przyjęła oświadczyny, jednak jak sama przyznała, poczuła duże obrzydzenie. Ostatecznie do ślubu nigdy nie doszło.

To niejedyna historia najgorszych zaręczyn

Podobnych historii najgorszych zaręczyn jest o wiele więcej. Mężczyźni, którzy nie chcą, aby ich wybranki wspominały ten dzień ze łzami w oczach, raz na zawsze powinni zrezygnować z podobnych pomysłów.

Za przepis na najgorsze oświadczyny uznaje się też proszenie o rękę na czyimś weselu, podczas silnego upojenia alkoholem, w sytuacjach ekstremalnych - związanych z zagrożeniem czy przy wigilijnym stole. Ponadto wiele kobiet krytykuje, jeśli wybranek klęka w towarzystwie dużej liczby osób - w takiej sytuacji tracimy intymność tego wydarzenia, a także możemy czuć większą presję czy zakłopotanie.

loader
Marina Łuczenko-Szczęsna miała nietypowe zaręczyny z Wojtkiem Szczęsnym
8 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News

źródło: https://dziendobry.tvn.pl