Zamknij

Harry i Meghan mają dyskretny sposób na komunikowanie się bez słów. Wystarczy ten jeden gest

16.09.2022 09:32

Książę wraz z żoną wzięli ostatnio udział w kondukcie żałobnym królowej Elżbiety II. Po uczczeniu pamięci monarchini razem opuścili Pałac Westminsterki, trzymając się za ręce. Eksperci od mowy ciała nie mają wątpliwości, że para ma sekretne sposoby na komunikowanie się bez słów. Zobaczcie jakie.

Książę Harry i księżna Meghan
fot. POOL PA/Associated Press/East News

Śmierć królowej Elżbiety wstrząsnęła całym światem. W końcu była ona jednym z najdłużej panujących monarchów na świecie. Wydarzenie to szczególnie mocno dotknęło członków rodziny królewskiej. W dniach poprzedzających pogrzeb głowy Wielkiej Brytanii zmagają się oni z żałobą, ale też biorą udział w szeregu uroczystości mających na celu uczczenie pamięci o bliskiej im osobie.

Podczas nabożeństw nie mogło zabraknąć także księcia Harry'ego i jego żony Meghan. Para książęca wspólnie radzi sobie z żalem po śmierci królowej. Oczy świata skierowane są na małżeństwo, które dwa lata temu podjęło decyzję o rezygnacji z pełnienia funkcji związanych z przynależnością do rodziny królewskiej. A eksperci od mowy ciała nie mają wątpliwości, że książę wraz z księżną wypracowali sobie sposób na dyskretną komunikację, która nie wymaga słów. W ten sposób okazują sobie wsparcie ponad wszystko.

Zobacz także: Księżna Meghan oddała hołd królowej Elżbiecie. Zrobiła to podczas procesji żałobnej

Harry i Meghan mają sekretny sposób komunikacji. Wystarczy ten jeden gest

Jak podaje portal WP Kobieta, eksperci od mowy ciała zauważyli u Meghan i Harry'ego dyskretny sposób na komunikowanie się bez słów. Ostatnio mieli okazję zaobserwować takie zachowanie w Pałacu Westminsterskim, gdzie para książęca oddała hołd zmarłej królowej.

Najpierw kondukt żałobny z trumną Elżbiety II przejechał z Pałacu Buckingham do Westminster Hall, a następnie członkowie rodziny królewskiej mieli okazję uczcić jej pamięć. Widać było, że wszyscy mocno przeżywają ten moment. Bliscy starali się też nawzajem wspierać. Jak robili to Harry i Meghan? Otóż okazuje się, że mają swój tajemny sposób na porozumiewanie się bez słów.

Małżeństwo często trzyma się za ręce - także w oficjalnych sytuacjach. W dodatku nie szczędzi sobie czułości w postaci dotknięcia ramienia czy dolnej części pleców. W ten sposób księżna i książę dodają sobie otuchy.

Trzymanie się za ręce pozwala im komunikować sobie sekretne wiadomości w ciszy i bez potrzeby kontaktu wzrokowego - powiedziała Judi James w rozmowie z "The Sun", a do wypowiedzi tej dotarł serwis WP Kobieta.

Warto dodać, że takie drobne gesty zapewniają też drugiej osobie bezpieczeństwo i są wyraźnym sygnałem, że nie jest w trudnej sytuacji sama.

Zobacz także: Elżbieta II dawniej bardzo nie lubiła Camilli. Nie uwierzycie, jak ją nazwała

Źródło: WP Kobieta

loader
Mezalianse w rodzinie królewskiej. Oni zakochali się w zwykłych osobach
9 Zobacz galerię
fot. Alberto Pezzali/Press Association/East News