Zamknij

Gwiazdy, które związały się z milionerami. Czy te pary do siebie pasują?

28.04.2021 13:17
Izabela Janachowska z mężem-milionerem Krzysztofem Jabłońskim na czerwonym dywanie
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Miłość i pieniądze z reguły nie idą w parze. Te pary udowadniają jednak, że może być inaczej. Oto gwiazdy, które związały się z bogaczami.

Mówi się, że pieniądze są jedną z najczęstszych przyczyn nieporozumień w związkach, a także rozwodów. Są jednak takie pary, którym zdecydowanie nie szkodzą. Te gwiazdy bowiem związały się ze znanymi bogaczami. Wartość majątków ich partnerów szacowana jest na miliony złotych. Większość tych par jednak od lat tworzy udane związki, czym udowadniają, że tak naprawdę łączy ich przede wszystkim miłość.

Zobacz także: Te gwiazdy zdecydowały się na ślub za granicą. Miały bajkowe ceremonie

Gwiazdy, które związały się z milionerami

Znane modelki, aktorki, dziennikarki - te panie zapracowały na swoje nazwisko, a następnie związały się z bogaczami. 

1. Izabela Janachowska

Krzysztof Jabłoński swój biznes prowadzi ponad 27 lat. W 2014 roku ożenił się z tancerką i wedding plannerką - Izabelą Janachowską. Samo wesele kosztowało ich ponad 300 tysięcy złotych. W 2019 roku para powitała na świecie syna, Christophera Alexandra. Dziś we trójkę chętnie podróżują i zwiedzają świat. 

2. Jolanta Pieńkowska

Dziennikarka w mediach zasłynęła w latach 90., gdy została prezenterką "Wiadomości". W 2008 roku poślubiła biznesmena Leszka Czarneckiego, który od lat znajduje się na liście najbogatszych ludzi w Polsce. 

Jolanta Pieńkowska i Leszek Czarnecki
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

3. Magdalena Mielcarz

Magdalena Mielcarz i Adrian Ashkenazy wzięli ślub w 2007 roku. Ona jest aktorką i modelką, a on prawnikiem i amerykańskim biznesmenem. Ich związek wciąż kwitnie, o czym świadczy odnowienie przysięgi małżeńskiej, na które zdecydowali się w 2017 roku. 

Zobacz także: Jak gwiazdy świętują rocznicę ślubu? Jedni wyjeżdżają, a inni pieką ciasteczka

Magdalena Mielcarz i Adrian Ashkenazy
fot. VIPHOTO/East News

4. Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska zasłynęła jako aktorka i piosenkarka. W 2013 roku wyszła za mąż za syna miliarderów, Michała Niemczyckiego. Poznali się na balu wydanym przez Dominikę Kulczyk-Lubomirską i księcia Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego.

5. Joanna Przetakiewicz

To był ślub 2020 roku. Pomimo pandemii Joanna Przetakiewicz zorganizowała bajkowe wesele w Grecji. Podczas niego poślubiła Rinke Rooyensa - znanego producenta telewizyjnego, którego majątek szacowany jest na miliony złotych. 

6. Sylwia Gliwa

Aktorka sławę zyskała jako jedna z gwiazd serialu "Na Wspólnej". Później występowała jeszcze w kilku produkcjach, ale została też żoną wywodzącego się z bogatej rodziny Marcina Biernackiego. Ślub odbył się już po roku znajomości pary w jednym z pałaców należących do najbliższych pana młodego. 

Zobacz także: Najpiękniejsze partnerki znanych sportowców. Te pary robią wrażenie

Sylwia Gliwa i Marcin Biernacki
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Rozwód nie należy do rzeczy przyjemnych, a w wielu przypadkach również tanich. Te gwiazdy wydały fortunę na rozstanie z partnerami.