Zamknij
Tom Cruise i Katie Holmes w okularach przeciwsłonecznych wjeżdżają na motorze na czerwony dywan
  • Katie Holmes i Tom Cruise Katie Holmes i Tom Cruise
  • Gwyneth Paltrow i Chris Martin Gwyneth Paltrow i Chris Martin
  • Luciana Barroso i Matt Damon Luciana Barroso i Matt Damon
  • 10 Zobacz
fot. Fernando Allende / NY Post / Splash/East News

Miłość do idola może przerodzić się w jeszcze głębsze uczucie. Zwłaszcza jeżeli nasza ulubiona gwiazda zaczyna je odwzajemniać. 

Są takie gwiazdy, do których wzdychają miliony ludzi na całym świecie. Muzycy, którzy mają rzesze fanek, aktorki pożądane przez facetów z różnych krajów - to jeden z przywilejów lub też przekleństw znanych ludzi. Te gwiazdy nie mają jednak powodów do narzekań. To właśnie dzięki temu, że są popularne, poznały swoich partnerów. Niektóre ze związków znanych osób z fanami zakończyły się nawet na ślubnym kobiercu. Jak zatem widać, są to uczucia na całe życie. Być może to właśnie oddanie fanów sprawia, że te relacje są tak trwałe.

Gwiazdy, które związały się ze swoimi fanami

Wielu amerykańskich gwiazdorów postanowiło związać się ze swoimi fankami. Tego typu relacje w show-biznesie zdarzały się już dawno temu.

Mówi się, że Priscilla Presley była fanką Elvisa. Ponoć poznali się, gdy ta miała zaledwie 11 lat. Ale nie tylko ich spotkała taka historia. Inne gwiazdy również związały się ze swoimi fanami.

Kelly Preston uwielbiała oglądać Johna Travoltę na dużym ekranie. Podobnie było z Katie Holmes, która od małego wzdychała do Toma Cruisa. 

Matt Damon swoją żonę poznał w... restauracji. Była barmanką w miejscu, do którego aktor przychodził w przerwach od pracy. 

Żona Matthew Lewisa, czyli Neville'a z "Harry'ego Pottera", prowadziła jego fanklub. Podobnie było z ukochaną Grzegorza Ciechowskiego - para właśnie w ten sposób się poznała.

Pozostańmy na moment jeszcze przy polskim show-biznesie. Żona Roberta Gawlińskiego była jego wielką fanką jeszcze w czasach, gdy ten był wokalistą zespołu Madame. Następnie została menedżerką Wilków. 

Co ciekawe, również gwiazdy są fanami innych znanych osób. Tak było z Gwyneth Paltrow, która uwielbiała zespół Coldplay. Chrisa Martina, który później został jej mężem, poznała za kulisami. 

W galerii przedstawiamy więcej gwiazd, które zaczęły spotykać się ze swoimi fanami.

Zobacz także: Romanse filmowe, które przeniosły się poza kamerę. Oni byli razem też w rzeczywistości

loader