Zamknij
Joanna Koroniewska w kwiecistej sukience i z kwiatami i Maciej Dowbor w granatowej marynarce przytula ją
  • Penelope Cruz i Javier Bardem na czerwonym dywanie
  • 8 Zobacz
fot. VIPHOTO/East News

Związki bywają burzliwe. Te gwiazdy dobrze o tym wiedzą. Oto znani, którzy rozstali się, żeby do siebie wrócić i dać miłości drugą szansę.

Mówi się, że nie powinno się wchodzić dwa razy do tej samej rzeki. Z pewnością w wielu przypadkach to prawda. Są jednak również znane pary, które postanowiły dać miłości drugą szansę. Co najlepsze, każdej z tych gwiazd powrót do ukochanej osoby wyszedł na dobre. Są to bowiem jedne z najdłuższych związków w show-biznesie. Niektóre z tych gwiazd są już po ślubie, inne nie, ale od lat tworzą prawdziwe, udane relacje. Zobaczcie, kto znalazł się na tej liście. 

Gwiazdy, które się rozstały i do siebie wróciły. Dziś nadal są razem

Wydawać się może, że związki w show-biznesie nie są trwałe. Te pary udowadniają, że jest wprost inaczej.

Miłość budzi ogromne emocje, które mogą prowadzić do pochopnych decyzji. Wiedzą o tym doskonale te gwiazdy. Choć na swoim koncie mają rozstanie, szybko doszły do wniosku, że są sobie przeznaczone. Dlatego postanowiły do siebie wrócić. Dały miłości drugą szansę, co zdecydowanie im się opłaciło.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, Jessica Biel i Justin Timberlake, a nawet księżna Kate i książę William musieli się rozstać, żeby poczuć, że chcą spędzić ze sobą resztę życia. Zobaczcie, jakie jeszcze gwiazdy postanowiły dać sobie drugą szansę. 

Zobacz także: Te gwiazdy wzięły ślub w tajemnicy. Przechytrzyły wszystkich

loader