Zamknij
Julia Wieniawa w czarnym topie i Antek Królikowski w marynarce idą za rękę po czerwonym dywanie
  • Nina Dobrev i Ian Somerhalder Nina Dobrev i Ian Somerhalder
  • Jessica Szohr i Ed Westwick Jessica Szohr i Ed Westwick
  • Edyta Herbuś i Tomasz Barański Edyta Herbuś i Tomasz Barański
  • 12 Zobacz
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Niektóre gwiazdy miały pecha, gdyż po rozstaniu musiały pracować ze swoim ex. Pamiętacie, jak sobie z tym poradziły?

Rozstanie to taki moment w życiu każdego człowieka, gdy chcemy odciąć się od byłego partnera. Wszyscy wówczas potrzebujemy czasu na to, żeby poradzić sobie z emocjami. Nie każdy jednak ma taką możliwość. Problem pojawia się przede wszystkim wtedy, gdy musimy pracować w tym samym miejscu lub - co gorsza - przy tym samym projekcie co nasz ex. W takiej sytuacji często są gwiazdy, które po rozstaniu muszą zagrać w tym samym filmie lub serialu. Te znane osoby doskonale sobie z tym poradziły. 

Gwiazdy, które się rozstały, a później musiały ze sobą pracować

Związki gwiazd zazwyczaj śledzone są przez ludzi na całym świecie. Gdy dwie osoby w takiej relacji są znane, trudno jest ukryć miłość przed mediami.

Tego typu relacje równie głośno się kończą. Problem polega na tym, że często byli partnerzy mogą spotkać się ponownie na stopie zawodowej.

Wspólny film lub serial, jeden zespół, występy na koncertach, spotkania na festiwalach czy chociażby nagrywanie jednej kampanii reklamowej - sposobów na ponowne spotkanie w show-biznesie jest naprawdę wiele. Nie wspominając już o imprezach branżowych, które na upartego można opuścić, gdy chcemy kogoś szczególnie unikać. 

Większość gwiazd potrafi sobie jednak z tym poradzić. Jako profesjonaliści odsuwają życie prywatne na bok dla dobra produkcji, sztuki oraz fanów. 

Zobaczcie sami, jakie gwiazdy z polskiego oraz zagranicznego show-biznesu miały taką sytuację. Oni musieli pracować ze sobą po rozstaniu. 

Zobacz także: Te gwiazdy rozstały się i do siebie wróciły. Pokazują, że warto dać miłości drugą szansę

loader