Zamknij
Gwiazdy, które przyjaźnią się z byłymi partnerami [GALERIA]
  • Jennifer Aniston i Brad Pitt Jennifer Aniston i Brad Pitt
  • Małgorzata Rozenek-Majdan i Jacek Rozenek Małgorzata Rozenek-Majdan i Jacek Rozenek
  • 10 Zobacz
fot. Abaca/EAST NEWS

Związki z reguły kończą się w gniewie. Nie w tych przypadkach. Te znane osoby rozstały się, a potem połączyła je przyjaźń, która trwa do dziś.

Mówi się, że przyjaźń damsko-męska nie istnieje - zwłaszcza po rozstaniu. Gdy dwoje ludzi postanowi się rozejść, trudno, żeby zachowali dobre relacje. Podczas niemal każdego kontaktu mogą bowiem wypłynąć sytuacje, przez które nie udało im się wytrwać w związku. Czasami jednak pojawiają się wyjątki. Tak jest w przypadku tych znanych osób. Są to gwiazdy, które dawniej były razem, a dziś ich związki należą do przeszłości. Nadal utrzymują jednak życzliwe relacje. Sami zobaczcie, jakie pary znalazły się na naszej liście.

Gwiazdy, które przyjaźnią się z byłymi partnerami [GALERIA]

Brad Pitt i Jennifer Aniston byli jedną z najpopularniejszych par show-biznesu. Fani uwielbiali ich razem i byli niezwykle zasmuceni, gdy aktorzy postanowili się rozstać. Przez długi czas nie utrzymywali ze sobą relacji, jednak po rozwodzie Brada i Angeliny Jolie coś ponownie ich połączyło. Choć fani mieli nadzieję, że Pitt i Aniston do siebie wrócą, oni sami utrzymują, że łączy ich po prostu przyjaźń.

Większość znanych par utrzymuje życzliwe relacje ze względu na wspólne dzieci. Tak jest m.in. w przypadku Demi Moore i Bruce'a Willisa, a także Małgorzaty Rozenek-Majdan i Jacka Rozenka. Również Mandaryna i Michał Wiśniewski postanowili po latach zakopać topór wojenny dla dobra swoich pociech. 

Sami zobaczcie, jakie gwiazdy przyjaźnią się po rozstaniu. 

Zobacz także: Te znane pary rozpadły się, ale wspólnie wychowują dzieci. To rodzice na medal [Galeria]