Zamknij
Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak w strojach ludowych na parkiecie programu "Taniec z gwiazdami"
  • Monika Brodka i Jan Wieczorkowski Monika Brodka i Jan Wieczorkowski
  • Kinga Rusin i Tomasz Lis Kinga Rusin i Tomasz Lis
  • Weronika Książkiewicz i Jakub Wesołowski Weronika Książkiewicz i Jakub Wesołowski
  • 15 Zobacz
fot. TRICOLORS/East News

Związki gwiazd bywają burzliwe. Oto 15 par, o których kiedyś rozpisywały się media, a dziś po ich relacjach zostały tylko wspomnienia.

Zanim uda nam się spotkać miłość życia, często musimy przejść przez kilka nieudanych związków. Podobnie mają gwiazdy. Zwłaszcza że show-biznesowe związki zazwyczaj nie są trwałe. Są takie pary, które do dziś wspominamy z łezką w oku, choć ich uczucia należą już do przeszłości. W polskim show-biznesie mamy wiele znanych osób, które dawniej były razem, a dziś już nikt o tym nie pamięta. One same w większości są już w innych związkach. Oto 15 gwiazd, które kiedyś były razem. Pamiętacie te czasy? 

Gwiazdy, które kiedyś były razem. Dziś te pary należą do przeszłości

Uwielbiamy wracać do dawnych chwil z polskiego show-biznesu. Także wspominać pary, które kiedyś nie schodziły z pierwszych stron gazet.

Rinke Rooyens niedawno wziął ślub z Joanną Przetakiewicz. Wiedzieliście, że kiedyś jego żoną była Kayah? Mają razem nawet syna Rocha. 

Małgosia Rozenek i Radosław Majdan dziś są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Wcześniej jednak były piłkarz spotykał się z Dodą, a w latach 2005-2008 byli nawet małżeństwem. O tej parze również było głośno.

To jednak nie wszystkie zaskakujące pary polskiego show-biznesu. Edyta Górniak kiedyś spotykała się z Piotrem Kraśką, Weronika Rosati z Mariuszem Maxem Kolonko, a Maryla Rodowicz z Danielem Olbrychskim. Nie możemy zapomnieć też o jednej z naszych ulubionych par - Ani Musze i Kubie Wojewódzkim. Ich fani do dziś chcieliby, żeby uczucia tej dwójki powróciły.

W galerii przedstawiamy listę gwiazd, które kiedyś były razem. Dziś po ich uczuciach zostały tylko wspomnienia i dawne gazety. 

Zobacz także: Te znane osoby to rozwodowi rekordziści. Jedna z nich miała aż 9 mężów

loader