Zamknij
Jessica Biel w kraciastej marynarce i z czerwonymi ustami oraz Justin Timberlake w garniturze
  • EN_01223100_0429 Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz pobrali się w 2008 roku
  • Penelope Cruz i Javier Bardem Penelope Cruz i Javier Bardem wzięli ślub w 2010 roku
  • 15 Zobacz
fot. Rodin Eckenroth/Getty AFP/East News

Wydawać się może, że show-biznes i trwały związek nie idą w parze. Te gwiazdy udowodniły, że może być inaczej.

Show-biznes rządzi się swoimi prawami, także w kwestiach uczuciowych. Niektóre znane osoby nauczyły nas, że popularne związki zazwyczaj nie zdają próby czasu. Od każdej reguły jest jednak wyjątek. Są takie gwiazdy, zarówno w polskim, jak i zagranicznym show-biznesie, które udowadniają, że popularność i miłość jednak mogą iść w parze. Tworzą szczęśliwe związki od wielu lat, choć każde z nich z osobna podąża własną ścieżką kariery. W galerii przedstawiamy 15 najtrwalszych związków show-biznesu. Którą z tych par lubicie najbardziej?

Gwiazdorskie pary, które od lat są razem. Trwałe związki z show-biznesu

Przez lata na temat kryzysów w tych związkach powstało wiele plotek. Te gwiazdy udowadniają jednak wszystkim, że mają się dobrze i ani myślą o rozstaniu.

Są wśród nich oczywiście największe gwiazdy Hollywood. Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas pobrali się w 2000 roku. Dziś tworzą szczęśliwą rodzinę wraz ze swoimi dorosłymi już dziećmi. Podobnie jest w przypadku Blake Lively i Ryana Reynoldsa. Ta para, choć ma o 12 lat krótszy staż małżeński, doczekała się aż trójki pociech!

Dobry patent na związek w show-biznesie mają Penelope Cruz i Javier Bardem. Choć oboje są znanymi i cenionymi na całym świecie aktorami, wielu ludzi nawet nie wie, że są parą w rzeczywistości. Rzadko pojawiają się razem na imprezach branżowych, chyba że są to wyjątkowe premiery filmowe. Nie opowiadają też o swojej relacji w mediach. 

Goldie Hawn i Kurt Russell od lat są piękną parą - zarówno w życiu prywatnym, jak i na ekranie. Podobnie jest z Milą Kunis i Ashtonem Kutcherem, których pokochaliśmy w "Różowych latach 70.", a dziś bardzo kibicujemy ich relacji.

Również na polskim podwórku znajdą się pary, które są razem mimo popularności. W naszym rodzimym show-biznesie są rewelacyjne pary aktorskie, takie jak: Cezary i Katarzyna Żakowie, Dorota i Radosław Pazurowie, Maria i Wiktor Zborowscy oraz Beata Ścibakówna i Jan Englert. Kto jeszcze? Przekonajcie się, zaglądając do naszej galerii. 

Zobacz także: Te znane osoby to rozwodowi rekordziści. Jedna z nich miała aż 9 mężów