Zamknij

Mężczyźni najczęściej zdradzają... na weselach. Ta impreza sprzyja niewierności

25.07.2022 15:18

Kobiety często zastanawiają się, co sprawia, że jakiś mężczyzna jest skłonny do zdrady, a inny nie. Okazuje się, że najwięcej pokus jest na... weselach.

Gdzie najczęściej zdradzają faceci? Ta uroczystość sprzyja niewierności
fot. Shutterstock

Badania dotyczące zdrady zawsze są bardzo interesujące. Kobiety chcą bowiem dowiedzieć się, czy ich partnerzy byliby w stanie je oszukać. Chcą też unikać sytuacji, które mogą być kuszące dla ich ukochanych. Z tym jednak może być problem. Najnowsze wyniki badań wykazały bowiem, że mężczyźni najczęściej zdradzają na uroczystości, której nie sposób uniknąć - mowa bowiem o... weselu. Sprawdź, dlaczego tak się dzieje.

Zobacz także: 5 oznak, że facet cię oszukuje. Dotyczą nawet najbardziej idealnych partnerów

Gdzie najczęściej zdradzają faceci? Ta impreza sprzyja niewierności

Ślub i wesele to wydarzenie, które kojarzy się z wielką miłością i chęcią pozostania razem do końca życia. O ile rzadko się zdarza, żeby pary młode zdecydowały się tego dnia na skok w bok, o tyle okazuje się, że ich goście mogą nie mieć takich skrupułów.

Portal papilot.pl donosi, że to właśnie na weselach mężczyźni najczęściej decydują się na zdradę. Przynajmniej tak wynika z ankiety przeprowadzonej przez serwis randkowy Illicit Encouters.

W badaniu wzięło udział 2 tysiące użytkowników tego serwisu. Aż 32 procent ankietowanych mężczyzn zadeklarowało, że to właśnie na weselu swoich znajomych nie dochowało partnerce wierności. 27 procent z nich przyznało się natomiast do skoku w bok podczas wieczoru kawalerskiego. 

Jak zatem widać, to właśnie imprezy związane ze ślubem mogą sprawiać, że mężczyźni są bardziej podatni na zdradę. Dlaczego tak się dzieje? 

Zobacz także: Zdrada poprawia relacje w związku? Najnowsze wyniki badań są zaskakujące

Dlaczego faceci zdradzają na weselach?

Zdaniem dużej liczby panów, najbardziej ponętne są dla nich druhny weselne. Większość mężczyzn znajdujących się w grupie tych 32 procent właśnie z nimi zdradziło swoje partnerki. 

Z jakiegoś powodu kobieta w roli druhny jest bardzo atrakcyjna dla mężczyzn. Być może chodzi o podkreślenie faktu, że jest singielką, więc jest dostępna. Ponadto wesele jest wydarzeniem, na którym wszyscy chcą się dobrze bawić i zapewnia wszystkie elementy, które sprzyjają przygodzie na jedną noc - dużą ilość alkoholu, taniec, atrakcyjne stylizacje, a także dostęp do hotelowych pokojów - portal papilot.pl cytuje słowa rzeczniczki serwisu Illicit Encounters, Rosie Freeman-Jones. 

A wam przytrafił się kiedyś weselny skok w bok? 

Zobacz także: Oto sygnały, które mogą świadczyć o tym, że partner cię zdradza. Prywatna detektyw wskazuje 4 zachowania

loader
Brad Pitt w smokingu i Jennifer Aniston w białej sukience na czerwonym dywanie w Cannes
9 Zobacz galerię
fot. P LAPOIRIE / Rex Features/EAST NEWS

Źródło: papilot.pl