Zamknij

Ten związek budzi kontrowersje. "Wiek jest po prostu liczbą"

Anna Respondek
24.04.2018
Aktualizacja: 28.01.2020 10:40

Gary i Almeda zgodnie potwierdzają, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Jak na związek zareagowali ich bliscy?  

Gary i Almeda Hardwick
fot. Shutterstock

Czasem na świecie zdarza się uczucie, które musi pokonać wiele przeszkód, aby ostatecznie przemienić się w szczęśliwy związek. Gary i Almeda poznali się, kiedy chłopak miał 17 lat, a kobieta 70. On właśnie zakończył związek z poprzednią 77-letnią partnerką. 

Zobacz także: W krótkim czasie schudła 158 kilogramów. Jej problemem jest obwisła skóra

Jak mówi Gary, to była miłość od pierwszego wejrzenia. Zawsze podobały mu się starsze kobiety, a Almeda jednym spojrzeniem zawładnęła całym jego światem. Po dwóch tygodniach postanowił się jej oświadczyć

Pierwsze na co zwróciłem uwagę, były jej piękne, wspaniałe, niebieskie oczy i jej niezwykła osobowość. Zawsze jest uśmiechnięta. Po prostu dobrze się ze sobą czujemy. Była między nami niesamowita chemia - wyjaśnił. 

Gary przyznał, że swoim nowym związkiem pochwalił się babci, choć bał się jej reakcji. W wywiadzie z "The Sun" wyjawił jednak, że babcia zaakceptowała jego nowe uczucie. 

Nigdy bym sobie nie wybaczył, gdybym pozwolił jej odejść. Wiele osób latami czeka na ślub, ale my byliśmy pewni swoich uczuć, więc od razu podjęliśmy decyzję. Jestem naprawdę dojrzały jak na swój wiek. Noc poślubna była niesamowitym przeżyciem. Jest cudowną kochanką - powiedział. 

Dużo gorzej było z akceptacją rodziny Almedy. Jej wnuki po czasie zrozumiały uczucie babci. Niestety jej syn przestał się do niej odzywać, a od czasu ślubu zupełnie zerwał z nią kontakty. 

Almada i Gary starają się nie przejmować nieprzyjemnymi komentarzami i na swoim koncie na Youtube promują związki z dużą różnicą wieku i opowiadają o swojej miłości. W jednym z ostatnich filmików zamieszczonych na portalu wyjawili, czy w przyszłości zdecydują się na adopcję dziecka

Zobacz także: Najdziwniejsze fetysze na świecie. To naprawdę pociąga ludzi

 

Autor: Anna Respondek