Zamknij

Jak wyglądał związek z księciem Harrym? Jego była dziewczyna zdradza prawdę: "To było przerażające"

15.12.2021 10:27
Florence St George zdradziła, jak wyglądał jej związek z księciem Harrym
fot. KEVIN WINTER/Getty AFP/East News

Była dziewczyna księcia Harry'ego zdradziła, jak wyglądał ich związek. Nie wypowiada się na temat tej relacji w superlatywach. 

Książę Harry przed Meghan Markle miał wiele dziewczyn. Zanim poznał amerykańską aktorkę, uważany był bowiem za prawdziwego imprezowicza i bawidamka. W rzeczywistości jednak był całkiem stały w uczuciach. Przez 7 lat pozostawał w związku z Chelsy Davy. Po rozstaniu z nią w 2011 roku zaczął spotykać się z Florence Brudenell-Bruce. Choć ich relacja nie trwała długo, była naprawdę intensywna. Kobieta po latach zdradziła, jak wyglądał ich związek. Okazuje się, że nie wspomina go najlepiej.

Zobacz także:  Harry miał wiele dziewczyn, ale Kate wyjątkowo nie lubiła jednej z nich. Miała ważny powód

Florence St George zdradziła, jak wyglądał jej związek z księciem Harrym

Książę Harry z Florence spotykał się w 2011 roku. Ich relacja trwała przez dwa miesiące, ale była naprawdę intensywna. Do tego stopnia, że zaczęła przerażać Florence. 

Dziś kobieta nie wspomina dobrze tamtego okresu. Okazuje się, że nie wytrzymała presji, która wiązała się z randkowaniem z wnukiem królowej Elżbiety.

Nowa historia pojawiała się prawie codziennie w prasie, moi szkolni przyjaciele byli przesłuchiwani, a przed moimi drzwiami byli fotografowie - opowiedziała Florence w rozmowie z czasopismem "Stella Magazine". 

Była ukochana Harry'ego zdradza, że przez to wszystko czuje strach przed mediami. I naprawdę podziwia kobiety, które radzą sobie z taką presją - mowa oczywiście o Kate czy Meghan. 

To było przerażające. Szybko stwierdziłam, że to nie dla mnie. (…) Chociaż wtedy wydawało się to smutne, cieszę się, że ten związek trwał tak krótko - dodała.

Dwa lata po rozstaniu z Harrym Florence zaczęła spotykać się z multimilionerem Henrym St George'em. To właśnie on został jej mężem. 

Zobacz także:  Meghan Markle ma powód do zazdrości. Wszystko przez to zdjęcie, na którym jest Harry

Byłe dziewczyny księcia Harry'ego

Chelsy Davy była największą miłością Harry'ego przed Meghan. Spotykał się z nią przez 7 lat. Tuż po niej poznał Florence, jednak to niejedyne ukochane wnuka królowej Elżbiety. 

Płomienne uczucie połączyło księcia również z Cressidą Bonas, która podobnie jak Chelsy była obecna podczas jego ślubu z Meghan. Chodziły także plotki o tym, że Harry spotykał się m.in. z wokalistką Ellie Goulding oraz księżniczką Marią-Olympią. 

Zobacz także:  Harry zdradził, jak wyglądała jedna z jego pierwszych randek z Meghan. "Pisaliśmy SMS-y"

Źródło: etcanada.com/Stella Magazine