Zamknij
Brad Pitt i Angelina Jolie w kadrze z filmu "Pan i Pani Smith"
  • Goldie Hawn i Kurt Russell Goldie Hawn i Kurt Russell - "Dama za burtą"
  • Nicole Kidman i Tom Cruise Nicole Kidman i Tom Cruise - "Szybki jak błyskawica"
  • Penelope Cruz i Javier Bardem Penelope Cruz i Javier Bardem - "Szynka, szynka"
  • 10 Zobacz
fot. Moviestore/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Zagranie zakochanych w filmie lub serialu jest od aktorów szczególnie wymagające. Musi między nimi zrodzić się chemia i więź. Nic więc dziwnego, że niektórych łączy także uczucie.

Uwielbiamy oglądać na ekranie romantyczne historie. Zwłaszcza wtedy, gdy między aktorami pojawia się chemia, która aż elektryzuje widzów. Miało to miejsce już w wielu filmach i serialach i wymagało od aktorów naprawdę dużej zażyłości. Nic więc dziwnego, że między niektórymi gwiazdami filmów i seriali zrodziło się uczucie. Tak powstała m.in. najsłynniejsza para na świecie, czyli Brangelina. Tego typu relacje sprawiają dużo radości także fanom poszczególnych produkcji, którzy uwielbiają ich bohaterów.

Filmowe i serialowe pary, które były razem w rzeczywistości

Razem na ekranie, razem w życiu prywatnym. Te gwiazdy zakochały się w sobie na planie filmów lub seriali. Niektóre z tych związków przetrwały do dziś, inne rozpadły się po wielu latach, a jeszcze inne były tylko przelotnym romansem. Jedno jest pewne - wszystkie gwiazdy, które znajdziecie w galerii, dostarczyły nam dużo emocji. 

Angelina Jolie i Brad Pitt poznali się na planie filmu "Pan i Pani Smith". Wiele namiętnych scen zaowocowało uczuciem, które rozkwitło także poza planem. Brad zostawił Jennifer Aniston i związał się z przyszłą matką swoich dzieci. Choć dziś nie są już parą, wciąż uwielbiamy wracać do tej produkcji i patrzeć na tę dwójkę na ekranie. 

Pamiętacie Elenę i Damona z "Pamiętników wampirów"? Tej dwójce kibicowała duża część fanów serialu. Tym bardziej ucieszyła ich wiadomość, że Nina Dobrev i Ian Somerhalder, którzy ich zagrali, są parą również w rzeczywistości.

Podobnie było z Kristen Stewart i Robertem Pattinsonem. Bella i Edward z sagi "Zmierzch" zyskali popularność na całym świecie jako para. Przez wiele lat byli nią także w rzeczywistości. 

Tego typu par było więcej również w naszym rodzimym show-biznesie. Zobaczcie sami, kto zakochał się na planie filmowym i serialowym. 

Zobacz także: Oto najtrwalsze gwiazdorskie związki. Oni udowodnili, że miłość i show-biznes idą w parze

loader