Zamknij

Faceci wskazali cechy idealnej żony! Trzeba przyznać, że mają wymagania

12.06.2020 11:08
Mężczyzna w garniturze oświadcza się kobiecie w czerwonej sukience, która jest jego zdaniem idealną kandydatką na żonę
fot. Shutterstock

Faceci wskazali, jakie cechy powinna mieć idealna kandydatka na żonę. Spełniasz ich wymagania?

Każda z nas ma pewne oczekiwania co do idealnego mężczyzny. Okazuje się, że panowie również mają swoje wymagania. Niektóre z nich w dodatku powtarzają się u większości mężczyzn. Faceci wskazali cechy idealnej kandydatki na żonę. Nie da się ukryć, że mają wymagania, ale czy aż takie? Zobaczcie same, jakie cechy idealnej żony wskazali panowie i czy również je posiadacie! 

Zobacz także: Kobiety o tych imionach to najtrudniejsze żony! Po ślubie pokazują prawdziwą twarz

Faceci wskazali cechy idealnej żony. Jakie to wymagania?

Portal Lelum.pl wskazał 10 cech, które zdaniem mężczyzn powinna mieć idealna kandydatka na żonę.

1. Ścieli łóżko każdego poranka

Lista rozpoczyna się od, być może, błahej czynności, ale faceci uważają ją za bardzo ważną. Dzięki temu widzą, że dbasz o proste rzeczy i o dom, a osoba, a kobieta, która przykłada wagę do porządku i wnętrz nadaje się na żonę idealnie. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że większość mężczyzn w takich prozaicznych czynnościach wyręczały mamy. Teraz potrzebują w swoim życiu kobiety, która o to zadba. 

2. Lubi jego znajomych

Kumple są ważnym elementem w życiu prawdziwego mężczyzny. Nie można tego ukrywać. Dlatego też tak ważne jest, żebyś zaakceptowała jego przyjaciół i żeby oni polubili ciebie. Ta transakcja wiązana to już duży krok ku idealnej relacji. 

3. Często wychodzi ze swoim ukochanym

Facet musi mieć poczucie, że jest dla ciebie ważny i chcesz się nim chwalić. Dlatego też tak ważne jest dla niego to, żebyście razem wychodzili w różne miejsca, zwłaszcza w towarzystwie znajomych. Dobrze też zrobi mu wyjście na zakupy (spożywcze), podczas których będzie mógł poczuć się jak macho i przydźwiga ciężkie torby do domu. Nie zapomnij też o wyjściach na randki. Nie ma nic gorszego niż zaleganie w dresie przed telewizorem. 

4. Ma podobne wartości

To ważne cecha zarówno kandydatek na żonę, jak i kandydatek na mężów. Żeby spędzić z kimś resztę życia, musicie się upewnić, że macie podobne wartości. W innym wypadku wasza relacja może się popsuć, a po ślubie nie będzie łatwo się z niej wymiksować. Dlatego też facet, zanim ci się oświadczy, powinien upewnić się, że macie podobne wartości. 

5. Chwali się swoim facetem 

Każdy mężczyzna lubi być szanowany i podziwiany. A nie ma nic lepszego do połechtania jego ego niż chwalenie się nim przez jego ukochaną. Dzięki temu może poczuć się wyjątkowo zarówno przy tobie, jak i w gronie waszych przyjaciół. Może to mieć także wiele wspólnego z jego znakiem zodiaku. Niektóre z nich bowiem obrastają w piórka, gdy są chwalone w towarzystwie. 

6. Planuje

Faceci nie są dobrymi organizatorami. Wszelkie kwestie dotyczące planowania i organizacji czegokolwiek wolą zostawić ukochanej. Dlatego doceniają, jeżeli ich wybranka doskonale odnajduje się w planowaniu i jest chodzącym kalendarzem. Dzięki temu mają pewność, że zawsze u ich boku będzie ktoś, kto ich ogarnie. 

7. Nie zmienia swojego partnera

Mężczyźni nie lubią, gdy mówi im się, że wyglądają lub robią coś nie tak. Oczywiście, jeżeli coś bardzo ci przeszkadza, nie ma problemu, żebyś mu delikatnie to zasugerowała. Postaraj się jednak nie zmieniać w nim wszystkiego. "Widziały gały, co brały" to dewiza, którą każdy z nas powinien się kierować, oceniając non stop swojego partnera. Nikt nie wytrzyma w związku, jeżeli będzie musiał dla drugiej osoby zmienić niemal całego siebie.

8. Troszczy się o rodzinę ukochanego

Zanim sami założycie własną rodzinę, on musi wiedzieć, że bliscy są dla ciebie ważni. Oczywiście troska o twoją rodzinę i rodzeństwo to coś naturalnego. Dlatego będzie cię testował także pod kątem tego, w jaki sposób podchodzisz do jego najbliższych. Jeżeli zobaczy, że okazujesz im szacunek i starasz się podtrzymywać te relacje, będziesz dla niego ideałem. 

9. Dzieli się z nim istotnymi rzeczami

Może ci się wydawać, że jest inaczej, ale on naprawdę chce być twoim najlepszym przyjacielem. I nawet, jeżeli nie chce słuchać o kolejnej parze butów, w której się zakochałaś, ważne jest dla niego to, jak ci idzie w pracy, albo czy dobrze się czujesz. Nie bój się dzielić z nim ważnymi dla ciebie informacjami, to was zbliży.

10. Zna jego upodobania

Nie ma nic ważniejszego, niż dobre poznanie drugiej osoby. Nie oszukujmy się, to jest klucz do idealnego związku. Dlatego też tak istotne dla niego jest to, żebyś poznała jego upodobania i kierowała się nimi, gdy wybierasz mu prezent lub po prostu podczas rozmowy. Może i ty złapiesz bakcyla na jego ulubiony film lub grę? 

Zobacz także: 6 kobiecych zachowań, które drażnią facetów. Doprowadzają ich do obłędu! 

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!   

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?