Zamknij

Facebook Dating to nowa aplikacja randkowa dostępna w Polsce! Pobije Tindera?

22.10.2020 09:42

Facebook wydaje nową aplikację randkową! Czy Facebook Dating będzie konkurencją dla Tindera?

Ludzie z telefonami korzystają z aplikacji randkowych
fot. Shutterstock

22 października w krajach europejskich zadebiutowała nowa aplikacja od Facebooka. Tym razem potentat internetowy postanowił podbić świat związków! Facebook Dating to nic innego jak aplikacja randkowa, która jest odpowiedzią firmy Marka Zuckerberga na popularnego na całym świecie Tindera. Czy będzie dla niego konkurencją? O tym przekonamy się zapewne za jakiś czas, a jak na razie możemy testować nową aplikację. Zobaczcie sami, na czym polega i o co w ogóle chodzi w tym całym Facebook Dating. Wygląda obiecująco! 

Zobacz także: Sugardating to nowy styl randkowania. Na czym polega? 

Facebook Dating w Polsce! Nowa aplikacja randkowa pobije Tindera?

Facebook Randki to tak naprawdę nowa opcja, która dostępna jest w aplikacji Facebook. Jest to przestrzeń dla tych, którzy poszukują prawdziwej miłości. 

Facebook chce ułatwić życie wszystkim tym użytkownikom, którym zdarza się korzystać z aplikacji randkowych. W aplikacji będzie można teraz utworzyć swój profil randkowy i kontaktować się przy jego pomocy z potencjalnymi partnerami.

Jak podaje Elle.pl, aplikacja daje opcję dobierania się w pary, rozmów, a nawet konwersacji wideo, która nazywana jest "wirtualną randką". Nie będzie jednak można przy jej pomocy wysyłać linków oraz zdjęć. 

Dzisiaj uruchamiamy serwis randkowy na Facebooku w Europie, aby pomóc większej liczbie osób znajdować znaczące relacje poprzez wspólne dla nich punkty, takie jak zainteresowania, wydarzenia i grupy - informuje biuro prasowe Facebooka, cytowane przez "Elle".

Parowanie będzie przebiegało, podobnie jak na Tinderze, poprzez łączenie na podstawie podobnych zainteresowań i wyszukiwań. Możesz też skorzystać z opcji "Secret Crush", która pozwala na dodanie dziewięciu znajomych z Facebooka, którymi jesteś potencjalnie zainteresowany. Co najlepsze! Oni nie będą tego widzieć, dopóki sami nie dodadzą was do takiej listy. Wówczas pojawia się match i jesteście sparowani. 

Z aplikacji Facebook Dating mogą korzystać ludzie, którzy posiadają konto na Facebooku i mają ukończone 18 lat. Do tej pory na całym świecie, dzięki tej aplikacji, miłość znalazło aż 1,5 mln par, z czego niektóre związki zakończyły się ślubem! Jeżeli zatem nie boisz się wirtualnych znajomości, tak apka jest dla ciebie wprost idealna. 

Zobacz także: Jaki makijaż u kobiet najbardziej podoba się mężczyznom? Zaskakujące wyniki badań!

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!