Zamknij
Marina Łuczenko-Szczęsna najpiękniejszą WAGs polskiej reprezentacji
15 Zobacz galerię
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Polska reprezentacja rozpoczyna przygodę z Euro 2020. W związku z tym przypominamy, jak wyglądają partnerki piłkarzy, którzy tym razem znaleźli się w kadrze. 

14 czerwca jest bardzo ważnym dniem dla wszystkich Polaków, którzy są fanami futbolu. To właśnie w ten poniedziałek reprezentacja zagra swój pierwszy mecz na Euro 2020. W najbliższych tygodniach piłkarze z pewnością dadzą z siebie wszystko. Niezależnie od tego, jak poradzą sobie w turnieju, bez wątpienia mają jeden powód do dumy - piękne partnerki. Zobaczcie, kto znalazł się na naszej subiektywnej liście najpiękniejszych WAGs polskiej reprezentacji. Z takim wsparciem nasi piłkarze na pewno wygrają wszystkie mecze. 

Euro 2020: polskie WAGs. Jak wyglądają partnerki piłkarzy reprezentacji?

Polskie WAGs bez wątpienia należą do najpiękniejszych partnerek piłkarzy, którzy występują na Euro 2020. I choć wydawać się może, że to nasza subiektywna opinia, jedna z nich została doceniona przez brytyjski tabloid.

"Daily Mail" stworzył listę najpiękniejszych WAGs turnieju. Wśród 24 urodziwych pań z całej Europy znalazła się... Marina Łuczenko-Szczęsna. W sieci roi się od komentarzy internautów, którzy twierdzą, że Wojtek Szczęsny ma prawdziwe szczęście, mając przy sobie tak piękną żonę. 

Marina nie jest jednak jedyną spośród polskich WAGs, które zachwycają wszystkich swoim wyglądem. Wśród tego typu pań są doskonale nam znane z poprzednich mistrzostw Anna Lewandowska, Marta Glik oraz Celia Krychowiak. Warto jednak zwrócić uwagę też w kierunku partnerek pozostałych piłkarzy polskiej reprezentacji.

W składzie kadry na Euro 2020 znalazło się wielu nowych piłkarzy. Wraz z nimi pojawiły się oczywiście kolejne piękne partnerki.

Sami zobaczcie, jak wyglądają aktualne polskie WAGs. 

Zobacz także: Najpiękniejsze partnerki znanych sportowców. Te pary robią wrażenie