Zamknij

Te elementy wyglądu stresują kobiety. Okazuje się, że faceci nie zwracają na nie uwagi

01.06.2021 12:29
Elementy wyglądu kobiet, na które mężczyźni nie zwracają uwagi
fot. Shutterstock

Kobietom wydaje się, że te elementy ich wyglądu przeszkadzają facetom. W rzeczywistości jest zupełnie inaczej.

Kobiety często doszukują się w swoim wyglądzie jakichś niedociągnięć. Kompleksy są rzeczą normalną, w niektórych przypadkach mogą jednak prowadzić do stresu np. przed randką. Wydawać nam się może bowiem, że potencjalny partner na pewno zauważy rzeczy, których być może się wstydzimy. W rzeczywistości jednak wiele z nich to tylko nasze wyobrażenie, bowiem panowie tak naprawdę zupełnie nie zwracają na nie uwagi. Zobaczcie, o co konkretnie chodzi. 

Zobacz także: Te rzeczy w kobiecym wyglądzie najbardziej odpychają mężczyzn. Na pierwszym miejscu mocna opalenizna

Elementy wyglądu kobiet, na które faceci nie zwracają uwagi

Portal allwomenstalk.com przedstawił elementy wyglądu, których kobiety wyjątkowo się wstydzą, myśląc, że mężczyźni na pewno zwrócą na nie uwagę. Tak naprawdę oni nie przykładają do tego wagi. 

1. Zmarszczki mimiczne

Zmarszczki są jednym z najpopularniejszych kompleksów kobiet. W rzeczywistości jednak dodają nam uroku. Zwłaszcza te, które powstają od uśmiechu, np. przy oczach lub ustach. Mężczyźni cenią kobiety, które pod tym względem są naturalne. 

2. Odrosty

Odrosty są nieestetyczne, ale mężczyźni naprawdę nie przykładają do nich większej wagi. Duża część z nich nawet nie wie, że coś jest nie tak z twoją fryzurą. Tylko ty dopisujesz sobie, że wyglądasz tragicznie. Jeżeli masz z nimi aż taki problem, zawsze możesz postawić na modną fryzurę typu baleyage, dzięki której odrosty nie będą aż tak widoczne. 

3. Delikatne włosy na nogach

Nie mówimy oczywiście o nieestetycznym owłosieniu. Jeżeli jednak goliłaś nogi wczoraj, a już pojawił się na nich delikatny meszek, nie wpadaj w panikę. Twój partner zapewne nawet go nie zauważy. 

Zobacz także: Mężczyźni też miewają kompleksy. Do tych nigdy się nie przyznają

4. Krągłości

W społeczeństwie utarł się stereotyp, że mężczyźni wolą bardzo szczupłe kobiety. W rzeczywistości jednak krągłości wydają im się seksowne. Nawet jeżeli masz nieco wystający brzuszek, nie musisz się go wstydzić. Jeżeli wpadłaś w oko temu facetowi, to pewnie nawet nie zauważy tej pojedynczej fałdki. 

5. Delikatnie obwisłe piersi

Choć wydawać nam się może, że jest inaczej, prawdziwi mężczyźni naprawdę zdają sobie sprawę, że grawitacja działa. Zwłaszcza gdy kobieta ma większy biust, co faceci uwielbiają. Muszą jednak mieć świadomość, że coś za coś. Delikatnie skierowane ku dołowi piersi nie powinny nikomu przeszkadzać. 

6. Cellulit

Znaczna część facetów zapewne nawet nie wie, czym ten cellulit jest. Jak zatem może im on przeszkadzać? O ile duży cellulit potrafi być mocno widoczny, niewielkie zmiany tego typu nie powinny cię martwić. To całkowicie naturalne. 

7. Blada skóra

Kobietom wydaje się, że mężczyźni uwielbiają opalone ciało. Okazuje się, że to my mamy na jego punkcie obsesję. Panowie natomiast wolą, gdy kobieta ma naturalną cerę. Jeżeli zatem twoja skóra nie ma ciemnego odcienia, nie musisz spędzać godzin na solarium przed każdą randką. 

Zobacz także: Kobiety w tym wieku czerpią największą przyjemność z seksu. Będziecie zaskoczeni

Zagranie zakochanych w filmie lub serialu jest od aktorów szczególnie wymagające. Musi między nimi zrodzić się chemia i więź. Nic więc dziwnego, że niektórych łączy także uczucie.