Zamknij

"Dzieli się" mężem z mamą i młodszą siostrą. "Jesteśmy swingerkami"

11.10.2022 12:28

Pewna tiktokerka wyznała, że żyje w czworokącie, "dzieląc się" mężem ze swoją mamą i młodszą siostrą. Podkreśliła też, że ta niecodzienna relacja bardzo ją uszczęśliwia i nie widzi w niej nic złego.

"Dzieli się" mężem z mamą i młodszą siostrą. "Jesteśmy swingerkami"
fot. SHUTTERSTOCK/TikTok(@marinasuvina)

Związki poliamoryczne istnieją od wieków. Mimo to wciąż budzą bardzo duże emocje. Jakiś czas temu przekonała się o tym Madi Brooks. Kobieta w jednym z nagrań na TikToku wyjawiła, że żyje w czworokącie. Jej wyznanie wywołało ogromne kontrowersje. Tym bardziej że "dzieli się" mężem ze swoją mamą i siostrą...

Zobacz także: Ta randka z Tindera mogła skończyć się tragicznie. Mężczyzna prawie został zamordowany

"Dzieli się" mężem z mamą i młodszą siostrą

Do profilu tej tiktokerki dotarła Wirtualna Polska Kobieta. Madi w jednym z nagrań przyznała, że ona, jej mama oraz mąż są swingersami. Influencerka żyje w otwartym małżeństwie, co oznacza, że wraz z partnerem godzi się na utrzymywanie kontaktów seksualnych z innymi osobami. W tym przypadku są to jej mama oraz młodsza siostra.

Tiktokerka przyznała, że ten układ bardzo jej pasuje i jest szczęśliwa, że może być w takiej relacji. Zaznaczyła też, że na razie nie zamierza niczego zmieniać.

Ja i moja mama jesteśmy swingerkami i to jest świetne. Wiesz dlaczego? Bo kiedy nie jestem w nastroju, mogę po prostu przekazać męża mamie. Tak, jestem taką żoną. Pozwalam, żeby mój partner miał ją kilka razy w tygodniu - powiedziała Madi.

Kontrowersyjne wyznanie tiktokerki

Tiktokerka nie dzieli się mężem wyłącznie z mamą. Madi Brooks wyznała, że na "zabawy" ze swoim partnerem pozwala również siostrze.

Chcesz wiedzieć, jak uszczęśliwiam mojego mężczyznę? Pozwalam mu bawić się z moją młodszą siostrą - powiedziała na jednym z nagrań.

Po oświadczeniu Madi pod koniec 2021 roku jej profil na TikToku zaczęło obserwować mnóstwo osób. Jej filmy stały się viralowe, a każdy z nich oglądało przynajmniej kilka milionów użytkowników. Obecnie konto kobiety jest nieaktywne. Nie wiadomo jednak, czy influencerka sama zdecydowała się na usunięcie profilu, czy może nagrania zostały skasowane przez administratora aplikacji.

Zobacz także: Urodziła dziecko. Pod drzwiami znalazła szokujący list

loader
Madonna i Sean Penn - ich związek był toksyczny
8 Zobacz galerię
fot. Splash News/EAST NEWS

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl/thesun.co.uk