Zamknij

Doda ogłosiła, że się rozwodzi. Jak wyglądał jej związek z Emilem Stępniem?

10.06.2021 09:05
Doda i Emil Stępień się rozwodzą
fot. VIPHOTO/East News

Doda postanowiła zakończyć 5-letni związek z Emilem Stępniem. O swojej decyzji poinformowała na Instagramie. Pamiętacie ich ślub i początki tej relacji?

Związek Dody z Emilem Stępniem od początku był najbardziej tajemniczą relacją w życiu artystki. Wokalistka długo utrzymywała, że producent filmowy jest wyłącznie jej przyjacielem. W 2018 roku potwierdziła ich związek, jednocześnie informując fanów o ślubie. Para dołączyła bowiem do grona gwiazd, które pobrały się w tajemnicy i to właśnie Doda przygotowała całą ceremonię w Hiszpanii. Teraz ogłosiła jednak, że po 5 latach związku złożyła pozew o rozwód. Zobaczcie, jak wyglądała relacja Dody z Emilem Stępniem. 

Zobacz także: Te gwiazdy zdecydowały się na ślub za granicą. Miały bajkowe ceremonie

Doda i Emil Stępień się rozwodzą

O tym, że w małżeństwie Dody nie dzieje się najlepiej, media spekulowały od dłuższego czasu. Fani wokalistki zastanawiali się bowiem, dlaczego w jej relacjach brakuje jej męża. 

Teraz artystka potwierdziła przykre nowiny. Postanowiła osobiście poinformować fanów o swoim rozwodzie. 

Zanim uprzedzi mnie "ktoś dyskretny"... Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana, przemyślana i jest ostateczna - rozpoczęła swój post. 

W dalszej części wpisu artystka przyznała, że jej związek z Emilem Stępniem trwał 5 lat. Nie zdradziła jednak powodów swojej decyzji.

Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie, jak i cały nasz 5-letni związek. Dziękuję wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną - dodała. 

Doda poinformowała także, że w kwestiach biznesowych wszystko pozostaje bez zmian. Przypomnijmy, że wraz z mężem jest producentką filmu "Dziewczyny z Dubaju", który ma mieć swoją premierę jesienią 2021 roku. 

Zobaczcie, jak wyglądał związek tej dwójki.

Zobacz także: Od skoku w bok do wielkiej miłości. Te związki gwiazd zaczęły się od romansu

Związek Dody z Emilem Stępniem - jak wyglądał?

Doda w wielu wywiadach opowiadała, że zależało jej, żeby utrzymać wszystko w tajemnicy przed mediami. Chciała bowiem, żeby jej związek z Emilem nie był na pierwszych stronach gazet, jak miało to miejsce w jej poprzednich relacjach. Dlatego też producent długo występował w roli przyjaciela wokalistki.

Doda i Emil poznali się w 2016 roku na premierze spektaklu "Słownik ptaszków polskich". Na początku faktycznie połączyła ich wyłącznie przyjaźń, która następnie przerodziła się w większe uczucie. 1,5 roku później Emil oświadczył się ukochanej na plaży w hiszpańskiej Marbelli. 

To właśnie tam wokalistka zorganizowała ich sekretne wesele. Para jednak najpierw pobrała się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ciechanowie, czyli rodzinnej miejscowości artystki. Miało to miejsce na początku 2018 roku. 14 kwietnia tego samego roku zorganizowali ślub kościelny właśnie w Marbelli. Doda zaprosiła na ceremonię najbliższą rodzinę i przyjaciół, którzy byli przekonani, że lecą na wakacje. Dopiero na miejscu dowiedzieli się, że chodzi o wesele. I właśnie wtedy wokalistka pochwaliła się swoim związkiem. 

Zobacz także: Te gwiazdy zaręczały się więcej niż raz. To prawdziwe rekordzistki

Niektóre związki w show-biznesie są tak temperamentne, że ich późniejsze zakończenia także stają się huczne. Te rozstania gwiazd odbiły się szerokim echem w mediach.