Zamknij

Ci mężczyźni mogą uprawiać seks 3 razy dłużej. Jest jeden warunek!

Anna Respondek
05.06.2018 11:56

Najnowsze badania naukowców nie pozostawiają wątpliwości. To tacy mężczyźni są najlepszymi kochankami. 

Kobieta i mężczyzna
fot. Shutterstock

Seks to nieodłączny element życia większości ludzi. Choć kiedyś intymność była tematem tabu, to z czasem zmieniło się to i otwarcie rozmawiają o niej nie tylko mężczyźni, ale również kobiety. Także naukowcy są żywo zainteresowani seksualnością i starają się zgłębiać tajniki erotycznych igraszek. 

Zobacz także: Seks w plenerze coraz popularniejszy. Ale może słono kosztować!

Najczęściej myśląc o parze uprawiającej seks, wyobrażamy sobie idealnie wyrzeźbione sylwetki młodych ludzi, którzy oddają się szalonemu uniesieniu. Jednak najnowsze badania pokazują, że to nie panowie z idealnym kaloryferem są najlepszymi kochankami. Naukowcy z Uniwerystetu Erciyes w Kaseri postanowili zgłębić ten temat i przeprowadzili analizę. Według ich ustaleń mężczyźni z wyższym indeksem masy ciała mogą kochać się aż 3 razy dłużej niż inni panowie.

Podczas intensywnych igraszek pulchniejsi mężczyźni wytrzymywali 7,3 minuty, natomiast szczuplejsi tylko 2 minuty. Badanie przeprowadzono na grupie 200 ochotników. Jak swoje odkrycie tłumaczą naukowcy? Okazuje się, że panowie, którzy mają większą masę ciała, mają w organizmie więcej żeńskich hormonów. To właśnie dzięki nim są w stanie kochać się znacznie dłużej. 

Co wybieracie? Kaloryfer czy znacznie dłużej trwające igraszki? ;)

Zobacz także: Słyszałyście o "edgingu"? To sposób na niesamowite doznania w seksie!

 

Zobacz także, które znaki zodiaku najczęściej łamią serce:

Autor: Anna Respondek