Zamknij

Na to zwracają uwagę faceci, gdy... poszukują żony! Czym charakteryzują się idealne kandydatki?

28.10.2020 12:11
Zakochana para, która właśnie się zaręczyła
fot. Shutterstock

Mężczyźni wskazali, czym charakteryzują się idealne kandydatki na żonę. Chodzi o wygląd!

Wiele kobiet zastanawia się, co takiego mają w sobie inne, że faceci im się oświadczają. Inne, pod jakim kątem mężczyźni dobierają partnerki, zwłaszcza ci, którzy myślą o długodystansowym związku. Nie oszukujmy się, nie każdy facet jest w stanie się ustatkować. Jest jednak grupa takich, którzy myślą o swoich partnerkach jako o przyszłych żonach. I właśnie wśród nich przeprowadzono badanie, w którym określili, czym charakteryzują się... idealne kandydatki na żonę. Wyniki badań nie zostawiają wątpliwości. Gotowe na poznanie prawdy?

Zobacz także: Zastanawiacie się, czy do siebie pasujecie? Prawdę na ten temat zdradzi wasz kolor oczu!

Czym charakteryzują się idealne kandydatki na żonę? Faceci wskazali!

Oczywiście przede wszystkim zwracamy uwagę na wygląd i pod tym względem nie będzie zaskoczenia. Ale na co konkretnie?

Na Uniwersytecie Teksańskim w Austin przeprowadzono badanie na grupie mężczyzn. Jego wyniki zostały opublikowane na łamach magazynu "The New York Times". 

Jak się okazało, jeżeli mężczyźni zamierzają się ustatkować, największą uwagę zwracają na twarz kobiety!

Twarz może nam powiedzieć wiele na temat młodości i zdrowia kandydatki. Jest podatna na działanie hormonów, które odgrywają kluczową rolę podczas starania się o potomstwo - tłumaczą badacze na łamach "The New York Timesa".

Wyniki tych badań niektórych mogą zaskoczyć, naszym zdaniem jednak są całkiem logiczne. W końcu mężczyźni, którzy chcą się ustatkować, nie będą patrzyć wyłącznie na nogi potencjalnej żony. 

Zobacz także: Fazy Księżyca mają wpływ na twoje życie miłosne i... seksualne! Będziesz zaskoczony, co może się zdarzyć

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!