Zamknij

Zachowywaliście się tak już na pierwszej randce? Ta relacja skończy się ślubem

02.12.2020 14:35

Zastanawiasz się, czy ten związek ma szansę przetrwać? Jeżeli robiliście te rzeczy już na pierwszej randce, może nawet zakończyć się ślubem.

Dwójka zakochanych ludzi na randce
fot. Shutterstock

Każdy z nas chciałby mieć magiczną moc, dzięki której dowie się, czy jego związek przetrwa długie lata. Niestety nie możemy przewidzieć przyszłości. Są jednak sposoby na to, żeby sprawdzić, czy jakaś relacja ma potencjał na to, żeby stać się tą naprawdę poważną. Okazuje się, że jeżeli na pierwszych randkach robicie i odczuwacie te rzeczy, jest duże prawdopodobieństwo, że ta relacja zakończy się na ślubnym kobiercu.

Zobacz także: Znalazłaś faceta w tym wieku? Jest szansa, że to na całe życie

Czy wasz związek jest poważny? Przekonaj się o tym już na pierwszej randce

Portal Yourtango.com wskazał, jakie znaki na randce mogą dać wam sygnał, że spotkaliście swoją drugą połówkę.

1. Nie możecie o sobie zapomnieć

Na myśl o nim zaczynasz się głupio uśmiechać i nie możesz tego opanować? W każdym momencie masz jego twarz przed oczami, a na każde wspomnienie szybciej bije ci serce? To tzw. "motyle w brzuchu", które pojawiają się w chwili, gdy jest między wami chemia. Bez tego związek się nie uda.

2. Czujecie, że możecie sobie ufać

Zazwyczaj jest tak, że na początku próbujecie wybadać grunt. W wyjątkowych sytuacjach już na pierwszej randce jesteście w stanie zaufać drugiej osobie. Po prostu wzbudza w was same pozytywne uczucia i jest wiarygodna. To znaczy, że śmiało możesz zaryzykować.

3. Interesujecie się sobą nawzajem

Łatwo jest pójść na randkę i opowiadać o sobie. Jeżeli jednak ty przede wszystkim chcesz słuchać i wiesz, że on też interesuje się tobą, wszystko jest na dobrej drodze ku szczęśliwej relacji.

4. Próbujecie się uszczęśliwić

Zazwyczaj na pierwszych randkach prowadzimy tzw. small talk - rozmowę, której towarzyszą flirt i niezobowiązujące spojrzenia. Jeżeli jednak zaiskrzy między wami naprawdę, zaczniecie myśleć, co zrobić, żeby uszczęśliwić drugą osobę. To nie będą już zwykłe rozmowy, tylko prawdziwe pogawędki, które mają wywołać uśmiech na twarzy obojga.

5. Wydobywacie z siebie to, co najlepsze

W związku chodzi o to, żeby wzajemnie się motywować. Jeżeli widzisz to w waszej relacji już na samym początku, pewne jest, że razem możecie góry przenosić. A to zwiastuje długi i szczęśliwy związek.

Zobacz także: Kobiety wskazały 3 słowa, których faceci nadużywają na randkach. Psują tym dobre wrażenie

loader

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!