Zamknij

Czy jesteś w związku z właściwym mężczyzną? Ten test pozwoli ci odpowiedzieć na to pytanie

Anna Respondek
24.01.2018 15:54
Zakochani
fot. Pixabay

Poświęć chwilę i rozwiej wszystkie swoje wątpliwości. 

Każdy zakochany chciałby w życiu trafić na odpowiednią dla siebie osobę, z którą spędzi resztę życia. Marzenia o idealnym dopełnieniu nie zawsze jednak się spełniają. Czasem w głowie pojawiają się wątpliwości, choć wszystko wydaje się układać idealnie. Czy można coś na to zaradzić? Czy można mieć pewność, że spotkało się na swojej drodze tego jedynego lub jedyną

Zobacz także: Ile trwa przeciętny stosunek seksualny Polaków?

Jeśli wątpliwości nie dają ci spać, zawsze możesz spróbować przeprowadzić mały test. To tylko kilka minut, które mogą zamienić się w fajną zabawę. Od czego zatem należy zacząć? 

Część I

Weź kartę i długopis. Na kartce narysuj dwie kolumny i z jednej strony wypisz wszystkie pozytywne aspekty waszego związku, a z drugiej wszystkie negatywne, nawet te najbardziej błahe. Zobacz, po której stronie znajdziesz więcej odpowiedzi. Nie podejmuj jednak pochopnych decyzji. Czasem wystarczy usiąść i chwilę pomyśleć, aby wiedzieć, czego pragnie się naprawdę. 

pexels-photo-41068
fot. Pexels

Część II

Zastanów się, co w życiu jest dla ciebie najważniejsze i spisz to na kartce w punktach. Później określ, czy partner, z którym jesteś, wspiera cię w twoich marzeniach i kieruje się w życiu podobnymi zasadami. Wybierz odpowiednią odpowiedź "tak" lub "nie" Jeśli nie masz pomysłu, zawsze możesz skorzystać z punktów z poniższej listy.

  • Rodzina (Tak/Nie)
  • Podróże (Tak/Nie)
  • Zdrowie (Tak/Nie)
  • Seks (Tak/Nie)
  • Przyjaźnie (Tak/Nie)
  • Romantyzm (Tak/Nie)
  • Przyjaźń (Tak/Nie)
  • Poczucie humoru (Tak/Nie)

Wnioski

Po przejściu tych dwóch kroków usiądź i pomyśl. Przede wszystkim zastanów się, czy nie oszukiwałaś i aby na pewno zaznaczyłaś poprawne odpowiedzi. Jeśli lista, którą zrobiłaś, pokazała ci, że partner sprawia, że twoje życie jest lepsze, nie ma nad czym się zastanawiać. Jeśli okazało się, że widzisz jakieś przeszkody, zawsze możesz porozmawiać z ukochanym, postarać się wyjaśnić mu, na czym najbardziej ci zależy. 

A przede wszystkim, przestań tyle myśleć. Czasem warto wyłączyć głowę i posłuchać serca. ;)

Zobacz także, jakie kobiety mają największe powodzenie u mężczyzn