Zamknij

Harry nie związałby się z Meghan, gdyby żyła Diana? Szokujące słowa biografa księżnej

30.06.2021 10:22

Gdy Harry związał się z Meghan, wszyscy zaczęli porównywać ją do księżnej Diany. Teraz pojawiły się spekulacje, czy ten związek by istniał, gdyby Lady Di żyła. 

Czy Harry związałby się z Meghan, gdyby Diana wciąż żyła?
fot. MICHELE SPATARI/AFP/East News

Meghan i Harry od dłuższego czasu są na ustach wszystkich. Choć para wyjechała do Stanów Zjednoczonych, nie daje o sobie zapomnieć. Po ich kontrowersyjnej rozmowie z Oprah Winfrey wszyscy zastanawiają się, jakie mają relacje z rodziną królewską. Niektórzy porównali ich wywiad do tego pamiętnego, którego Diana udzieliła stacji BBC w 1995 roku. Teraz na temat związku Meghan i Harry'ego wypowiedział się biograf Lady Di. Andrew Morton zdradził, czy księżna byłaby zadowolona ze związku swojego syna.

Zobacz także: Problem, przez który byłe dziewczyny zerwały z Harrym. Teraz zmaga się z nim Meghan

Czy Harry związałby się z Meghan, gdyby Diana wciąż żyła? 

Andrew Morton osobiście znał księżną Dianę. To właśnie spod jego ręki wyszła jej głośna biografia, która na dobre zmieniła wizerunek rodziny królewskiej. 

Biograf księżnej zdradził w rozmowie z "Daily Mirror", jak Diana mogłaby zareagować podczas pierwszego spotkania z przyszłą synową. Zapewne Harry nie oczekiwałby takiej reakcji.

Zdaniem Mortona, Lady Di byłaby zszokowana i nieco przerażona osobowością Meghan. 

Ta energiczna Amerykanka byłaby dla niej hipnotyzująca i onieśmielająca - przypuszcza Morton. 

Z pewnością aktorka zaskoczyłaby Dianę swoją charyzmą i pasją, z jaką wygłasza przemówienia. Lady Di miała z tym bowiem problem i musiała brać lekcje przed publicznymi występami. Dokładnie ważyła każde swoje słowo. Pod tym względem była bardziej podobna do Kate, która od początku urzeka wszystkich swoją skromnością. 

Dziennikarz dodał jednak, że Diana nie przeciwstawiłaby się związkowi syna z Amerykanką. Wręcz przeciwnie - po głębszym poznaniu dostrzegłaby w Meghan wrażliwą osobę. Dodatkowo mógłby połączyć je problem, o którym Markle opowiadała w wywiadzie, czyli jej problemów psychologicznych podczas ciąży. Być może to właśnie Diana wyciągnęłaby do niej pomocną dłoń i tym samym Sussexowie pozostaliby członkami rodziny królewskiej. 

Zobacz także: Książę Filip nie chciał, żeby Harry żenił się z Meghan. Nie uwierzycie, co powiedział wnukowi

Meghan i Harry - historia związku

Meghan i Harry poznali się w 2016 roku, gdy wspólni przyjaciele zorganizowali dla nich randkę w ciemno. Następnie spotykali się incognito, aż po roku książę oświadczył się aktorce.

Ich ślub odbył się 19 maja 2018 roku na zamku w Windsorze. W 2019 roku natomiast przyszedł na świat ich syn Archie. Na początku 2020 roku para ogłosiła, że zamierza zrezygnować z pełnienia oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej i przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Tam przyszła na świat ich córka Lilibet Diana. 

Zobacz także: Książę Harry przed Meghan miał wiele dziewczyn. Jedna z nich miała zająć jej miejsce

loader

Źródło: Mirror.co.uk