Zamknij

3 rzeczy, których potrzebuje każda kobieta. Nigdy się do tego nie przyzna

10.12.2020 13:26

Kobiety mają wiele potrzeb. Są jednak trzy rzeczy, które sprawiają, że mężczyzna je uszczęśliwia. Problem polega na tym, że nie chcą się do tego przyznać. 

Czuły mężczyzna przytula pod kocem nieśmiałą kobietę
fot. Shutterstock

W związku powinniśmy ze sobą szczerze rozmawiać. Właśnie na odpowiedniej komunikacji oparta jest każda udana relacja. Problem zaczyna się w momencie, gdy wstydzimy się o czymś powiedzieć partnerowi. Są 3 rzeczy, których kobiety potrzebują od swojego ukochanego, żeby osiągnąć pełnię szczęścia w związku. Są to jednak kwestie, o których wstydzą się zakomunikować partnerowi. Czy naprawdę jest się przed czym krępować? Zobaczcie sami i oceńcie.

Zobacz także: 5 rzeczy, których kobieta potrzebuje od swojego mężczyzny. Dzięki temu będzie szczęśliwa

Czego potrzebują kobiety? Do tych 3 rzeczy nigdy się nie przyznają

Każdy z nas czegoś się wstydzi. Niekiedy mamy też problemy z rozmową na pewne tematy, bo wydają nam się zbyt krępujące.

Czy faktycznie są one aż tak wstydliwe? Trudno ocenić. Pewne jest jedno - kobiety potrzebują tych 3 rzeczy, ale nigdy nie powiedzą o tym swojemu partnerowi, bo... się wstydzą.

Portal Yourtango.com wskazał, czego potrzebują kobiety, ale nie chcą o tym mówić głośno.

1. Potrzebuje odpoczynku

Kobiety nie lubią okazywać słabości. A wyznanie, że są przemęczone, uznają właśnie za przyznanie się do tego. Dlatego też mogą delikatnie poprosić o pomoc i denerwować się, gdy partner nie jest w stanie sprostać ich wymaganiom.

2. Chce czuć, że może na ciebie liczyć

Podobnie jest w sytuacji, gdy kobiety nie czują, że mogą polegać na swoim partnerze. Nie przyznają się do tego, żeby nie urazić jego uczuć. Czasami jednak nie wystarczą zapewnienia. Gdy dojdzie do kłopotliwej sytuacji, w której muszą same o czymś zdecydować, może pojawić się frustracja.

3. Chce wiedzieć, że pragniesz jej, a nie jej ciała

Rozmowy o seksie często bywają kłopotliwe, nawet w długim związku. Dlatego akurat ta kwestia może być dla kobiet wstydliwa. Często jednak zdarza się tak, że mężczyźni seks uznają za dowód uczuć. Kobiety myślą zupełnie inaczej, ale krępują się do tego przyznać. 

Zobacz także: Te słowa działają jak afrodyzjaki. Wypróbujcie je na swoim partnerze

loader

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!