Zamknij

Faceci wskazali jedną rzecz, której tak naprawdę oczekują od małżeństwa. Będziesz zdziwiona

20.07.2020 11:44
Zakochana para na wakacjach czule się przytula
fot. Shutterstock

Czego tak naprawdę mężczyźni oczekują od małżeństwa? Wskazali jedną rzecz! Będziesz zaskoczona.

Każdy z nas ma swoje oczekiwania co do związku. Oczywiście wszystko zależy od naszej osobowości, ale także od tego, jakiej jesteśmy płci. Okazuje się bowiem, że kobiety mogą mieć zupełnie inne oczekiwania niż mężczyźni. Podczas, gdy płeć piękna ma ich o wiele więcej i to na każdym etapie relacji, faceci wskazują jedną rzecz, która ich zdaniem jest fundamentalna, jeżeli chodzi o małżeństwo. Jeżeli zatem chcesz, żeby on zdecydował się na kolejny krok, koniecznie o to zadbaj.

Zobacz także: 5 oznak, że twój partner ma dość związku. Rozpoznasz je po jego... koncie na Facebooku! 

Czego mężczyźni oczekują od małżeństwa? Wskazali jedną rzecz!

Luke Davis, dziennikarz portalu "The Good Men Project", zadał mężczyznom pytanie, co tak naprawdę ich zdaniem jest najważniejsze w małżeństwie. Na podstawie ich odpowiedzi, sam zdecydował się napisać, co tak naprawdę jest fundamentalne w poważnej relacji.

Podczas, gdy wydawać nam się może, że mężczyźni bardziej przyziemnie patrzą na związek, w rzeczywistości ich wymagania wcale nie są takie skomplikowane. Wystarczy jedna rzecz.

Jak podaje dziennikarz, większości mężczyzn wystarczy równe traktowanie w małżeństwie. Co to tak naprawdę oznacza?

Otóż utarło się, że to facet powinien być fundamentem relacji i to on ma za każdym razem wychodzić z inicjatywą. I oczywiście większość z nich przed tym nie ucieka, ale zdecydowanie marzą o równych relacjach i... równym zaangażowaniu.

Jeżeli wymagasz od niego, żeby dawał z siebie sto procent, odwdzięcz mu się tym samym. Jeżeli zobaczy, że zależy ci tak samo jak jemu, na pewno o wiele chętniej będzie spełniał twoje oczekiwania.

Zobacz także: To pierwsza rzecz, którą należy zrobić po rozstaniu. Dzięki temu szybciej uleczysz złamane serce

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!