Zamknij

8 rzeczy, których mężczyźni oczekują od swoich przyszłych żon, ale… nigdy się do tego nie przyznają

02.11.2020 13:11
Szczęśliwe małżeństwo przegląda coś śmiesznego w laptopie
fot. Shutterstock

Zastanawiasz się, na co mężczyźni zwracają uwagę, gdy szukają kandydatki na żonę? Do tych rzeczy nigdy ci się nie przyznają!

Każda z nas zastanawia się nad tym, co tak naprawdę sprawia, że mężczyzna chce poślubić tę, a nie inną kobietę. Istnieją różne czynniki, które mogą to determinować. Okazuje się jednak, że mężczyźni mają kilka wymagań, które ich wybranki muszą spełnić. Problem polega jednak na tym, że nie do końca chcą się do tego przyznać. Na ratunek wszystkim kobietom przychodzi portal Your Tango, który wskazał, czego tak naprawdę faceci oczekują od swoich przyszłych żon. Teraz już wiecie, co zrobić, żeby on się wam oświadczył. 

Zobacz także: Na to zwracają uwagę faceci, gdy… poszukują żony! Czym charakteryzują się idealne kandydatki?

Czego mężczyźni oczekują od przyszłych żon? Do tego nigdy się nie przyznają!

Oto 8 rzeczy, które są ważne dla mężczyzn. Właśnie tego oczekują od wybranki swojego serca.

1. Brak dramatów

W każdym związku pojawiają się emocje. To naturalne zjawisko. Warto jednak chociaż próbować nad nimi zapanować, jeżeli chcemy stworzyć udaną relację. I właśnie tego oczekują od nas mężczyźni. Tu nie chodzi o to, żeby być potulną i nie unieść głosu w najbardziej emocjonujących chwilach w związku. Ważne jest jednak to, żeby czasami nad sobą zapanować i nie robić dramatu z byle powodu.

2. Bycie seksi

Po latach związku wiele z nas zapomina o tym, że od czasu do czasu warto by było jeszcze mu się spodobać. Oczywiście mężczyźni lubią czasami patrzeć na nas, gdy jesteśmy w dresie i bez makijażu. Czy to jednak oznacza, że już całkiem mamy przestać się dla nich starać? Faceci chcą ustatkować się u boku kobiet, które od czasu do czasu przypomną mu o swoim seksapilu.

3. Flirt

To samo dotyczy flirtu. Oczywiście w prawdziwym, długim związku będą chwile, gdy nie będziemy mieli na niego ochoty. To naturalne. Warto jednak od czasu do czasu podgrzać atmosferę kilkoma seksownymi tekstami lub po prostu wymownymi gestami. To sprawi, że wasz związek wciąż będzie was emocjonował, nawet po latach małżeństwa.

4. Prawda

Szczerość to podstawa każdej udanej relacji, a już związku małżeńskiego przede wszystkim. Jeżeli ukochany pyta cię o coś, to przestań zastanawiać się nad tym, czy ci nie ufa. Jeżeli nie masz nic do ukrycia, bądź z nim szczera, on po prostu jest ciekaw, jak ci minął dzień. I na pewno doceni twoją szczerość.

Zobacz także: Jesteś urodzoną flirciarą? Te 3 sygnały mogą o tym świadczyć!

5. Cisza

Oczywiście dobrze jest porozmawiać z drugą osobą, ale każdy z nas szanuje też swoją prywatność. Czasami po prostu potrzebujemy pobyć sam na sam ze swoimi myślami, a idealna kandydatka na żonę powinna to uszanować. Odpowiednie porozumienie w związku jest sztuką, ale jeszcze większą jest umiejętność milczenia razem.

6. Kolacja od czasu do czasu

Nie chodzi o to, że on chce zaciągnąć cię do kuchni i zrobić z ciebie kurę domową. Ale każdy facet marzy o tym, że po ciężkim dniu będzie na niego czekać ukochana kobieta z pysznym obiadem lub kolacją na stole. Może nie codziennie, bo na pewno rozumie to, że też jesteś zapracowana, ale od czasu do czasu pozwól sobie na zrobienie mu takiej niespodzianki. Oświadczyny gwarantowane!

7. Poczucie humoru

Wielu mężczyzn wskazuje poczucie humoru jako jedną z najważniejszych cech, na jakie patrzą, gdy chcą zdobyć jakąś kobietę. W końcu każdy z nas docenia osoby, które potrafią nas rozbawić, a jednocześnie mają dystans do siebie. W dodatku właśnie tym będziesz mogła zabłysnąć wśród jego przyjaciół, co także jest dla niego bardzo cenne.

8. Umiejętność słuchania

Na koniec to, czy potrafisz słuchać. Każdy z nas lubi mówić, zwłaszcza wtedy, gdy otworzymy się na kogoś i wiemy, że możemy być z nim szczerzy. Czy jednak sami potrafimy słuchać drugiej osoby? To o wiele trudniejsza sztuka, która jest bardzo ważna w związku. Jeżeli nie potrafisz słuchać, nie dogadacie się i on wie o tym doskonale. Dlatego wybierze kobietę, która będzie go słuchała.

Zobacz także: Zastanawiacie się, czy do siebie pasujecie? Prawdę na ten temat zdradzi wasz kolor oczu!

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!