Zamknij

Jak sprawdzić, czy zaiskrzy na pierwszej randce? Przeprowadź test z chemii

09.06.2022 13:13

Pierwsze randki to "być albo nie być" dalszej relacji. Co zrobić, gdy nam na kimś zależy i chcemy, żeby zaiskrzyło? Warto wcześniej wykonać test z chemii.

Jak sprawdzić, czy zaiskrzy na pierwszej randce? Przeprowadź test z chemii
fot. Shutterstock

Gdy idziemy na pierwszą randkę, często zastanawiamy się, czy będzie ona udana. Bywają sytuacje, gdy okazuje się, że zupełnie nie ma chemii między nami a osobą, z którą się spotykamy. Potem żałujemy, że straciliśmy czas na nieudaną randkę. A gdyby już przed spotkaniem dowiedzieć się, czy między nami zaiskrzy? Pomoże nam w tym test z chemii, który można łatwo przeprowadzić przy pomocy aplikacji randkowej. Sami zobaczcie, na czym polega ten sprawdzian.

Zobacz także: Ta kobieta zawsze sprawdza facetów na pierwszych randkach. Muszą przejść 3 testy

Co zrobić, żeby zaiskrzyło na pierwszej randce? Przeprowadź test z chemii

Trudno powiedzieć, czy randka będzie udana - zwłaszcza wtedy, gdy poznajemy kogoś przez internet. Teraz jednak łatwiej będzie nam to sprawdzić. 

Aplikacja randkowa Badoo przeprowadziła badanie dotyczące odczuć osób, które chodzą na randki. Okazuje się, że z reguły potrzebują one aż 5 spotkań, żeby poczuć z kimś chemię. Tylko 18% użytkowników uważa, że łatwo jest wyczuć po rozmowie przez internet, czy randka będzie udana, czy lepiej z niej zrezygnować. 

Na pomoc przychodzi ekspertka ds. randek i relacji, Perri Schneider. Kobieta poleca test z chemii, dzięki któremu możemy łatwo sprawdzić, czy warto poświęcać czas tej osobie i się z nią umawiać. Wystarczy zadać pytania, które pokażą nam, czy jest między nami chemia. 

Zobacz także: Niezręczne momenty na pierwszych randkach. Tym stresujemy się najbardziej

Test z chemii - na czym polega?

Test z chemii opiera się na 6 kluczowych pytaniach. Gdy potencjalny partner na nie odpowie, na pewno będziesz wiedział, czy warto dać tej relacji szansę. 

  1. Co przykuło twoją uwagę do mojego profilu? - Dowiesz się, dlaczego jesteś dla kogoś atrakcyjny.
  2. Gdybyś miał mówić na jeden temat non stop przez 20 minut, o czym byś mówił? - Dowiesz się, o czym warto rozmawiać z tą osobą i co ją kręci. 
  3. Szukam rekomendacji na temat (tu podaj coś, co cię interesuje) - czy możesz mi coś polecić? - Sprawdzisz, czy zainteresowania drugiej osoby pokrywają się z twoimi. 
  4. Opowiedz mi o swojej największej porażce. - To przełamie lody i poznasz słabe strony drugiej osoby.
  5. Jaka była twoja najlepsza pierwsza randka? - Dowiesz się, czego się spodziewać i czego oczekuje druga strona. 
  6. Zabieram się za obiad. Chcesz mi dotrzymać towarzystwa, kiedy będę gotować? - To zaproszenie do rozmowy telefonicznej. Powinno być ostatnim krokiem testu, jeśli jesteś kimś zainteresowany. Wówczas porozmawiacie bezpośrednio i spontanicznie, a to będzie wstępem do prawdziwej randki. 

Zobacz także: Jeżeli robisz te rzeczy na randce, zdobędziesz każdego faceta. To klucz do sukcesu

loader
Najgorsze randki w wykonaniu gwiazd. Nie wspominają ich dobrze
8 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

Źródło: materiały prasowe/Badoo