Zamknij

Te rzeczy unieszczęśliwiają twojego faceta. On nigdy ci o tym nie powie

11.12.2020 11:47

Mężczyźni bywają bardziej skryci niż kobiety i nie lubią rozmawiać o swoich uczuciach. Do tych rzeczy nigdy nie przyznają się partnerce.

Szczęśliwa kobieta i zamyślony mężczyzna przytulają się w sypialni
fot. Shutterstock

Związki bywają trudne. Zwłaszcza wtedy, gdy jeden z partnerów zaczyna być nieszczęśliwy w tej relacji. Oczywiście kluczem do sukcesu jest szczera rozmowa, jednak co zrobić, kiedy nasza druga połówka zamyka się w sobie? Przede wszystkim należy zrozumieć, że są rzeczy, których partner nie chce nam powiedzieć. Niektórzy ludzie mają blokadę przed poruszaniem pewnych tematów. Zwłaszcza mężczyźni, którzy są bardziej zamknięci w sobie niż kobiety. Warto zatem zdać sobie sprawę, jakie rzeczy unieszczęśliwiają facetów w związku. Do tych na pewno się nie przyznają.

Zobacz także: 3 rzeczy, których potrzebuje każda kobieta. Nigdy się do tego nie przyzna

Co unieszczęśliwia mężczyzn w związku? Do tego się nie przyznają

To, że nie chcemy mówić partnerowi o niektórych rzeczach, nie jest niczym złym. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają pewne kwestie, których nie chcą poruszać z drugą połówką.

Co sprawia, że skrywamy niektóre rzeczy w sobie? Przede wszystkim wstyd. Może nam się wydawać, że inna osoba zacznie nas oceniać. Dzieje się tak nawet wtedy, gdy jej ufamy. Z drugiej strony może chodzić o to, że dostrzegamy pewne wady partnera i boimy się, że on tego nie zrozumie, choć chcemy dobrze. 

Niezależnie od tego, jakie są ich motywacje, mężczyźni do tych rzeczy nigdy się nie przyznają. Jak wskazuje portal Yourtango.com, są to jednak kwestie, które unieszczęśliwiają ich w związku. My wybrałyśmy z tego 7 najważniejszych rzeczy, które mogłyby zdołować każdego. 

1. Nie czuje się doceniany

Nawet jeżeli ty niektórych rzeczy nie zauważasz, on naprawdę się stara. Czasami jest tak, że pewne jego czyny do tego stopnia stają się powszechne, że przestajesz zwracać na nie uwagę. A on wtedy zaczyna odczuwać, że go nie doceniasz.

2. Uważa, że go nie słuchasz

Kobiety zdecydowanie mówią więcej od mężczyzn. A już na pewno są o wiele bardziej wylewne w uczuciach. To nie znaczy jednak, że on nie ma nic do powiedzenia. Może czasami powinnaś dać mu dojść do słowa i nie bagatelizować wszystkiego, co powie? Nie wspominają już o tym, że on naprawdę może mieć rację w niektórych kwestiach. 

3. Nie czuje się pożądany

To najgorsza rzecz, jaką może odczuwać facet. W dzisiejszych czasach kobieta też powinna wychodzić z inicjatywą. Mężczyźni lubią widzieć, że są pożądani przez swoją kobietę. Zapewnianie ich o tym słownie niestety nie wystarcza. 

4. Odczuwa stagnację w łóżku

Nie chodzi od razu o to, żeby w waszej sypialni dochodziło do scen rodem z "Pięćdziesięciu twarzy Greya". Sama jednak powinnaś zadać sobie pytanie, czy seks nie zaczął być dla was nudny. Jeżeli od dawna nic nie urozmaicaliście w łóżku, może czas na zmiany? Oboje to docenicie. 

5. Nie wie, jakie są twoje potrzeby

Niezależnie od tego, czy są to upodobania seksualne, czy może najzwyklejsze potrzeby dnia codziennego - on nie jest wróżką, żeby się domyślać, co tak naprawdę jest dla ciebie niezbędne w danej chwili. Szczera rozmowa będzie korzystna dla was obojga. Określ swoje oczekiwania i koniecznie zapytaj, czego on potrzebuje. 

6. Nie wierzysz w niego

Po raz kolejny pokazujesz mu, że do niczego się nie nadaje i o wszystko musisz się prosić? Jeżeli naprawdę tak jest, zastanów się, czy to na pewno jest facet dla ciebie. Zrób jednak najpierw rachunek sumienia - czy on na pewno zawodzi cię na całej linii? Czasami mamy skłonności do przesady. 

7. Nie szanujesz jego czasu prywatnego

Chcesz, żeby on zawsze rozumiał, gdy masz potrzebę spotkania z przyjaciółką? W takim razie ty uszanuj, że on wieczorem wychodzi z kolegami. Staraj się akceptować też jego pasje, nawet jeżeli nie rozumiesz, o co chodzi w tym bieganiu za piłką. On za to nie odróżnia zalotki od pincety. Jesteście kwita.  

Zobacz także: Masz te cechy? Według mężczyzn jesteś idealną kandydatką na żonę

loader

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!