Zamknij

Co to jest sneating? To bardzo niebezpieczny trend w randkowaniu!

22.01.2019 10:59
niebezpieczny trend
fot. Shutterstock

Poznajcie niebezpieczny trend w randkowaniu, może spotkać każdego z was!

Chyba każdy chciałby być na idealnej randce. To bardzo trudne zadanie, szczególnie kiedy to dopiero pierwsze spotkanie. Nigdy nie wiadomo, co może pójść nie tak. Niedawno do psychologii zostało dodane nowe określenie - sneating. Dowiedz się, czym jest!

Zobacz także: Coraz więcej osób na świecie cierpi z powodu Hikikomori. Ty również możesz być narażony na tę chorobę!

Sneating - kto pada ofiarą?

Osoba, która uprawia sneating nazywana jest sneaterem. Całe zjawisko polega na tym, aby zmusić drugą osobę do tego, aby zapłaciła rachunek. Te praktyki występowały już wcześniej, jednak skala była zdecydowanie mniejsza. Osobom, które praktykują ten trend w polowaniu na swoje ofiary, ułatwiają nowe technologie i aplikacje do randkowania. Zjawisko jest bardzo popularne wśród kobiet, które chcą, aby nowo poznany mężczyzna zapłacił za ich rachunek podczas pierwszej randki.

Brakuje w nim autentyczności i uczciwości, do tego niszczy te pojęcia dla wszystkich szczerych osób. To jedzenie i spędzanie czasu z kimś, kim kompletnie nie jest się zainteresowanym, co rodzi swoje konsekwencje. Czas jest czymś, czego nigdy nie da się odzyskać. Bycie tak podstępnym i spędzanie czasu z osobą, którą się nie interesujemy, to marnotrawstwo. Przecież można by go wykorzystać, będąc z kimś, z kim naprawdę chcemy zbudować więź. - mówi ekspert od spraw randkowania Samantha Jayne w rozmowie z "Daily Mail".

Zobacz także: Hipomania może być objawem groźnej choroby. Jakiej?

Czy trafiliście kiedyś na sneatera?

 

Zdrowie fizyczne jest równie ważne, co psychiczne. Które produkty spożywcze ochronią cię przed rakiem?